Wiedźmin. Wyzima przeniesiona do trzeciej części gry! Jak wygląda lokacja w nowej odsłonie? [WIDEO]

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=6mqbQ-WxLuk Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin. Wyzima przeniesiona do trzeciej części gry! Jak wygląda lokacja w nowej odsłonie? [WIDEO]

2024-05-23 12:46

Wyzimę, czyli stolicę Temerii odwiedzamy w pierwszej części gry CD Projekt Red. To jedna z ulubionych lokacji graczy, więc nic dziwnego, że chętnie skorzystali z nowych narzędzi REDkit dla Wiedźmina 3. I chociaż z pewnością zobaczymy ją ulepszoną w Wiedźmin Remake, to już teraz warto zerknąć na wizję graczy, bo robi wrażenie!

Wyzima, to jedna z najciekawszych lokacji w pierwszej części gier z serii Wiedźmin. To właśnie tam prowadzimy śledztwo w sprawie Salamandry, spotykamy też Triss Merigold i Shani. Pod Misiem Kudłaczem zagrać możemy w kości, bić się na pięści, lub odpocząć - rozdać talenty i przygotować potrzebne nam eliksiry. Chociaż z niecierpliwością czekamy już na Remake, to z pewnością chętnie zerkniecie na stolicę Temerii, którą użytkownik „AngryCatster” przeniósł na współczesny silnik. Lokalizacje, które odwiedzamy w filmiku udostępnionym na YouTubie to:

  • Podgrodzie,
  • Stara Wyzima,
  • Wyzima Klasztorna,
  • Wyzima Handlowa

Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też: Wiedźmin. Liam Hemsworth jako Geralt z Rivii na pierwszy wideo! Fani komentują

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Wiedźmin 3 REDkit na PC

Pakiet narzędzi modderskich Wiedźmin 3 REDkit na PC jest już dostępny dla wszystkich. Stworzona przez grupę Yigsoft we współpracy z CD PROJEKT RED aplikacja Wiedźmin 3 REDkit oferuje społeczności modderskiej niespotykane wcześniej możliwości modyfikowania istniejącej zawartości gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak również tworzenia zupełnie nowych treści. Całość opiera się na narzędziach, z których korzystali twórcy i twórczynie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z CD PROJEKT RED. Na potrzeby oficjalnego wydania zostały one przystosowane do potrzeb nowych odbiorców i rozbudowane o szereg funkcjonalności, w tym pełną integrację z platformą Steam Workshop, umożliwiającą łatwe dzielenie się własną twórczością oraz instalowanie modów stworzonych przez innych graczy. Premierze REDkita dedykowanego grze Wiedźmin 3: Dziki Gon towarzyszy zwiastun, który prezentuje wybrane funkcjonalności aplikacji.

Wiedźmin 3 REDkit dostępny jest wyłącznie dla graczy na PC. Aplikację można pobrać za darmo na każdej platformie oferującej Wiedźmina 3: Dziki Gon na PC. Aby wprowadzić wszystkich użytkowników i użytkowniczki w arkana działania aplikacji, twórcy REDkita udostępnili również bazę tutoriali, w tym informacje dotyczące ustawień przy pierwszym uruchomieniu aplikacji, omówienie podstawowych funkcjonalności, przewodnik na temat publikowania modów i nie tylko!

CD PROJEKT RED wkrótce udostępni także specjalny materiał wideo z twórcami ze studia, którzy swoją karierę w branży gier zaczynali właśnie od tworzenia modów. W materiale wystąpią m.in. Philipp Weber (Narrative Director), Danisz Markiewicz (Expert Quest Designer) oraz Błażej Augustynek (Lead Quest Designer), którzy opowiedzą o przejściu od hobby do profesjonalnej kariery w branży gier, modach, z których są najbardziej dumni, a także o możliwościach REDkita.

(Źródło: Materiały prasowe CD Projekt)

Wiedźmin QUIZ: Prawda czy Fałsz? Ostateczny test o Geralcie z Rivii. Tylko mutanci zdobędą 17/17 pkt

Pytanie 1 z 17
Geralt został poddany Próbie Traw