Arcytrudny quiz ze znajomości sagi Wiedźmin. Tylko dla prawdziwych fanów!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin - ARCYTRUDNY QUIZ ze znajomości książek i świata! Komplet punktów zdobędzie tylko prawdziwy znawca!

2023-03-17 15:13

Uważasz się za prawdziwego fana Wiedźmina? Twój pies wabi się Zoltan, a córkę planujesz ochrzcić Cirilla? Na balkonie od kilku lat sadzisz już tylko jaskry? Sprawdź się w naszym quizie! Odpowiedz na 10 arcytrudnych pytań dotyczących książek Andrzeja Sapkowskiego i pochwal się swoim znajomym!

Wiedźmin stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego podbił już cały świat. Cieszy się wielką popularnością nie tylko dzięki książkom, lecz również serialowi Netflixa i oczywiście trzem wybitnym grom od polskiego CD Projekt Red.

Ten test tylko dla prawdziwych fanów! Jeśli uważasz, że znasz książki Sapkowskiego na wylot, a ponadto sięgałeś do innych źródeł, by pogłębić swoją wiedzę o tym świecie, to być może dasz sobie radę.. 10/10 to jednak wynik, którym poszczycić będą mogli się tylko prawdziwie WIELCY fani! Rozwiąż poniższy quiz i podziel się swoim wynikiem z przyjaciółmi!

Wiedźmin - arcytrudny quiz ze znajomości sagi!

Pytanie 1 z 10
Jak zginęła Angoulême?

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na nerdsfera@grupazpr.pl!

Ukradł 300 pstrągów ze stawu. Amator ryb wpadł, bo wszystko się nagrało
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE