Cyberpunk 2077 / Wiedźmin 3: Dziki Gon

i

Autor: CD Projekt RED

CD Projekt RED

Wiedźmin 4 Polaris to nie wszystko! Cyberpunk 2077 i Dziki Gon z masą nowości na 2024 r.

2024-06-06 7:42

Za każdym razem, gdy wydaje nam się, że Cyberpunk 2077, czy Wiedźmin 3: Dziki Gon jest już skończony, za rogiem czeka na nas kolejna niespodzianka. CD Projekt RED skrzętnie dba o to, abyśmy nigdy nie uwolnili się od Night City, czy Wiedźminlandi i szczerze mówiąc, powinno nam to odpowiadać!

Dla tych, którzy przegapili tę wiadomość w zeszłym tygodniu, aktualizacja 2.12 Cyberpunka 2077 pojawiła się pozornie znikąd i pobłogosławiła nas kilkoma nieoczekiwanymi bonusami. Muszę podkreślić, że nie jest ona tak istotna jak główna aktualizacja Cyberpunka 2.0, ale wprowadza kilka fajnych zmian. Co ciekawe, to nie wszystko, co przygotowało dla fanów CD Projekt RED.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowym zadaniem! Fani mogą sprawdzać misję z Geraltem za darmo

Nowości dla fanów Cyberpunka 2077 i Wiedźmina 3 jeszcze w 2024 r.

Firma Insert Coin, zajmująca się sprzedażą gadżetów z gier wideo, ogłosiła nawiązanie nowej współpracy z CD Projekt RED, która ma obejmować nowe ubrania oparte na grach Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak można było się spodziewać, fani są bardzo podekscytowani możliwością dostania w swoje ręce nowych gadżetów z ulubionych uniwersów.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon z całkowicie nowym dodatkiem! Gracze sprawdzą nowe przygody Ciri

Ogłoszenie spotkało się jak dotąd z niezwykle pozytywnym odzewem, a Insert Coin obiecało, że już wkrótce zaprezentuje szczegóły dotyczące linii Wiedźmin i Cyberpunk.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon z darmowym DLC! „Wygląda jak nowa gra”. Sprawdźcie przygody Geralta

Chociaż Cyberpunk 2077 może nie otrzymać już żadnych większych aktualizacji, przynajmniej możemy popatrzeć na nowe kurtki z motywem Samuraja, czekając na więcej wiadomości na temat kontynuacji, nad którą, jak wiemy, pracuje CD Projekt RED.

Czytaj też: Cyberpunk Edgerunners zalicza powrót! Cenione anime na podstawie gry CD Projekt RED z nowością

WIEDŹMIN 3 PEŁEN ABSURDU?! 5 RZECZY, KTÓRE SIĘ TOTALNIE NIE UDAŁY | To Się Kręci #19

Wiedźmin QUIZ: Którego z wiedźminów bardziej przypominasz?

Pytanie 1 z 9
Czy potrafiłbyś stanąć w obronie kogoś nieznajomego na ulicy?