Wiedźmin 4 Polaris

i

Autor: CD Project RED

Wiedźmin

Wiedźmin 4 Polaris przywróci Geralta z Rivii? „Będę grał go wiecznie”

2024-02-19 7:23

Aktor głosowy Geralta z Rivii, Doug Cockle, wyraził swój entuzjazm w związku z powrotem do serii Wiedźmin oraz możliwością ponownej współpracy z CD Project RED. Aktor opowiedział o głębokim związku z postacią i swoich przeżyciach, wypowiadając się na temat głównego bohatera serii Wiedźmin.

Seria Wiedźmin narodziła się w świecie stworzonym przez polskiego autora Andrzeja Sapkowskiego, zdobywając szerokie uznanie i wkraczając do świata gier wideo w 2007 roku. W centrum tego mrocznego uniwersum fantasy znajduje się Geralt z Rivii, srebrnowłosy łowca potworów. Jego głosem w grze CD Project RED operował Doug Cockle, który po ciężkich chwilach związanych z rakiem prostaty znów chce powrócić do roli.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris to prequel. Opowie historię przed Geraltem z Rivii! Wszystko, co wiemy

Cockle pragnie powrócić do prac nad Wiedźminem

W rozmowie z IGN Doug Cockle rzucił światło na swój głęboki związek z Geraltem i chęć dalszego współtworzenia przyszłych gier z serii Wiedźmin. Wyrażając swoją pasję do tej roli, stwierdził: „Chciałbym po prostu nadal podkładać głos Geraltowi. Bedę grał go wiecznie”.

Czytaj też: Wiedźmin 4 — Znamy plany CD Project RED. Wszystko o Canis Majoris, Polaris i Sirius

Pod koniec 2023 roku CD Projekt Red opublikował długoterminowe prognozy produktu, które zdradzały pracę nad Canis Majoris, Polaris oraz odświeżeniem pierwszego Wiedźmina. Cockle wyraził swoje niezwykłe podekscytowanie tymi informacjami, wspominając, jak bardzo jest szczęśliwy, kiedy CD Projekt Red wzywa go, aby podkładał głos Geraltowi.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris z Ciri w roli głównej? Tak uważa Geralt z Rivii

Wyrażona przez Douga Cockle chęć dalszego podkładania głosu Geraltowi z Rivii dobrze wróży fanom. Jego autentyczny entuzjazm dla pracy z CD Projekt Red oraz podekscytowanie remake'iem Wiedźmina wskazują na jego silne przywiązanie do tej postaci, jak i całego uniwersum.

W Rudniku nad Sanem grają wiklinowe anioły

Wiedźmin QUIZ: Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gry CD Project RED?

Pytanie 1 z 13
Jak nazywa się ta postać?
Talar
Listen on Spreaker.