Ktoś połamał Zgredkowi nóżki. Magiczna kawiarnia poszukuje sprawców!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS / FB Alahamora magiczna kawiarnia Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Wandale połamali Zgredkowi nóżki! Magiczna kawiarnia poszukuje sprawców!

2024-05-15 8:53

W nocy z 10 na 11 maja doszło do okrutnego czynu, za którym tym razem nie stoją śmierciożercy lecz mugolscy wandale. Kawiarnia Alahamora w Katowicach udostępniła figurkę Zgredka, z którą można było robić sobie zdjęcia. Ktoś jednak postanowił ją zniszczyć i połamał skrzatowi nóżki. Teraz lokal prosi o pomoc w znalezieniu sprawców!

Alahamora to lokal inspirowany światem czarów J.K.Rowling, który znajduje się w Katowicach. Nie da się ukryć, że właściciele bardzo dbają o jej wystrój i robią wszystko, by spędzony tam czas był dla nas wyjątkowy. Tym bardziej godne potępieni jest zachowanie okolicznych mugoli. Magiczna kawiarnia poszukuje wandali, którzy zniszczyli figurkę Zgredka. Fani mieli robić sobie przy niej pamiątkowe zdjęcia. Ktoś jednak nocą połamał skrzatowi nóżki.

Zobacz też: Dziedzictwo Hogwartu jak za darmo! Gigantyczne zniżki na edycje zwykłą i kolekcjonerską

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

,,Potrzebuję waszej pomocy! W nocy ktoś połamał mi nóżki.Chciałem robić z wami zdjęcia, wczoraj nawet dostałem specjalne tło, aby lepiej się z wami prezentować. W nocy z pt 10.05/11.05 zostałem napadnięty i niestety nie będę wam mógł dalej służyć w tym stanie.

Proszę udostępnijcie tego posta, może ktoś coś wie w tej sprawie, może ktoś coś widział. Tymczasem moje Panie ściągają nagranie z monitoringu, które znajduje się na Mariackiej Tylnej. Muszę znaleźć sprawcę, bo jeżeli mam tu wrócić to nie może się to więcej powtórzyć. Pomóżcie Zgredkowi!" - czytamy na profilu Alahamora magiczna kawiarnia.

Cały post możecie również zobaczyć poniżej. Wiadomo już, że sprawców nagrały kamery. Lokal apeluje, by zgłosili się sami. 

Harry Potter QUIZ: Dopasuj cytat Harry'ego do filmu

Pytanie 1 z 10
„Dlaczego miałbym szukać kogoś, kto chce mnie zabić?”