To najlepsza parodia Małej Syrenki jaką wiedzieliście, chociaż pełno w niej... futra

i

Autor: Canva.com / https://www.instagram.com/mr_frankthegolden/ Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

To najlepsza parodia Małej Syrenki jaką wiedzieliście, chociaż pełno w niej... futra

2023-06-03 10:01

Mała syrenka to wyreżyserowana przez specjalistę od musicali – Boba Marshalla, który zadebiutował w kinach 26 maja. Jeśli jednak nie jesteście przekonani, czy chcecie wybrać się na tę nową wersję klasycznej historii, to mamy dla Was coś... słodszego. Ta Mała Psiarenka podbija internet! Takiej parodii pełnej futra jeszcze nie widzieliście.

"The little Fur-maid" czyli pies, który wciela się w Małą Syrenkę to już prawdziwy hit internetu! Chociaż nigdy nie trafił do kin, to podbił serca ludzi z całego świata na Instagramie. Użytkownik o nicku mr_frankthegolden zamieścił urocze wideo, które pokazuje jego psa idealnie odwzorowującego niektóre ze znanych nam scen. Pływa, prezentuje się na skale, biega po plaży... a wszystko to na czterech zgrabnych nóżkach! W tej wersji zabrakło tylko jednego - by słodka ,,Ariel" polizała po twarzy swojego księcia. Jesteście ciekawi filmu? Znajdziecie go poniżej!

O tym, że studio planuje odświeżyć kultową animację, Disney poinformował parę lat temu. Wówczas już wtedy kontrowersje wzbudził fakt, że nowa Arielka będzie czarnoskóra. Może gdyby była puchata, ludzie chętniej chodziliby do kina?

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na nerdsfera@grupazpr.pl!

QUIZ fana fantasy. Czy dopasujesz bohatera do filmu lub ksiażki, z której pochodzi?

Pytanie 1 z 10
Kaz Brekker to bohater książki:
Jak przyciągnąć miłość? Zioła, z których stworzysz magiczny eliksir