Gry

The Sims ma groźnego konkurenta. Gra inZOI zachwyca realistyczną grafiką!

2023-11-20 11:14

Najsłynniejszym symulatorem życia niewątpliwie jest kultowa gra Electronic Arts, czyli The Sims. Studio wypuściło już cztery odsłony z tej serii i wydało olbrzymią ilość dodatków. Chociaż gra cieszy się olbrzymią popularnością, to najnowszy symulator życia z Korei może stanowić poważne zagrożenie dla Simsów. Zobaczcie, jak wygląda gra inZOI!

Spis treści

  1. InZOI będzie konkurencją dla The Sims 5?
  2. InZOI realistyczny symulator życia z Korei
  3. Realistyczna grafika, edycja miasta i pogody w inZOI
  4. Kiedy premiera gry inZOI?

InZOI będzie konkurencją dla The Sims 5?

The Sims zyskało już miano kultowej gry, ciesząc się niesłabnącą popularnością od 2000 roku. Obecnie fani gry wyczekują najnowszej odsłony gry The Sims 5, która podobno ma wprowadzić wiele ciekawych rozwiązań do rozgrywki. Niewykluczone jednak, że jeszcze przed premierą twórcy gry będą musieli zmierzyć się z konkurencyjną grą symulacyjną z Korei. Simsy pójdą w odstawkę, gdy pojawi się gra inZOI?

InZOI realistyczny symulator życia z Korei

Na targach G-Star zaprezentowano grę inZOI, która ma być niezwykle rozbudowanym i realistycznym symulatorem życia. Wydawcą gry ma być firma Krafton, która jest właścicielem m.in. studia odpowiedzialnego za niezwykle popularną grę PUBG. Twórcy najnowszego symulatora życia o nazwie inZOI zaprezentowali 6-minutowe wideo prezentujące zachwycający gameplay z gry.

Realistyczna grafika, edycja miasta i pogody w inZOI

To, co na pierwszy rzut oka wyróżnia inZOI od Simsów to niesamowicie realistyczna grafika, która kojarzy się z najlepszymi grami AAA. Nie ma w tym nic dziwnego bo deweloperzy pracują na Unreal Engine 5. Dzięki zastosowaniu realistycznej grafiki tworzenie bohatera czy urządzanie mieszkania jest jeszcze bardziej wciągające. Twórcy gry zapowiadają, że w przeciwieństwie do tytułu EA, inZOI nie ogranicza się wyłącznie do zarządzania bohaterem w domu. W grze będziemy mogli nie tylko odwiedzić miasto, czy restauracje, ale również wybrać się z naszą postacią do pracy i kierować samodzielnie jej karierą. Co więcej, twórcy zapowiedzieli opcję dostosowywania nie tylko naszego domu, ale również edycją miasta, a także panującej w nim pogody. W grze będziemy mieli możliwość bezpośredniego kierowania postacią przy widoku 3-osobowym, zamiast wydawania komend i poleceń naszemu bohaterowi.

Kiedy premiera gry inZOI?

Twórcy nie zdradzili, kiedy odbędzie się premiera gry, ale zaznaczyli, że jest ona na etapie produkcji. Wstępnie wiadomo, że produkcja ma jednak zadebiutować na rynku pod koniec 2024 roku. Więcej informacji na temat nowego symulatora znajdziecie na stronie gy inZOI. Czy nowy symulator z Korei będzie lepszy od The Sims 5 i Life by You? Zobaczcie, jak prezentuje się gra na zwiastunie.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?
5 NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANYCH GIER 2023 [Hogwarts Legacy, Red Fall, Star Wars...] | ESKA XD - Blogier #64