The sims 4

The Sims 4. Tak wygląda mapa nowego dodatku! Fani będą rozczarowani?

2023-11-29 12:40

W The Sims 4 pojawi się zupełnie nowy rodzaj parceli, czyli dom na wynajem! Mogą mieszkać w nim maksymalnie 2 rodzinny, a o nieruchomość trzeba będzie dbać. W przeciwnym razie może zostać nam odebrana! To właśnie między innymi czeka nas w dodatku The Sims 4: Do wynajęcia. Do sieci wyciekła również mapa nowego terenu. Fani gry nie będą jednak zadowoleni!

W The Sims 4, a dokładnie w najnowszym dodatku Do wynajęcia znajdziemy nowe miasto o nazwie Tomarang. Ma znajdować się w nim między innymi ogród botaniczny! Inną atrakcją będzie świątynia o nazwie Dom Dusz. Do sieci wyciekły ujęcia planowanej mapy, jednak fani mogą poczuć się nieco rozczarowani. W  nowym otoczeniu znajdziemy tylko 9 parcel. Należy jednak pamiętać, że nie jest to jeszcze oficjalna i potwierdzona przez twórców wersja. Nie da się jednak ukryć, że idealnie pasuje do tego, co mogliśmy do tej pory zobaczyć na fotosach i wideo z gry.

Premiera The Sims 4. Do wynajęcia zaplanowana jest na 7 grudnia 2023.

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

Do wynajęcia - opis dodatku

Połącz sąsiadów (dosłownie) i zostań najemcą lub właścicielem wielorodzinnej parceli w The Sims 4 Do wynajęcia. Simowie mogą teraz posiadać wiele posiadłości i nimi zarządzać lub wprowadzić się do domu, gdzie znajdą się bliżej innych niż kiedykolwiek (marzenie wścibskich Simów!). W tym tętniącym życiem świecie czekają na Ciebie imprezy składkowe i eksmisje, a także wiele innych niespodzianek.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?