The Sims 4: Ranczo. Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! Na rynek trafią... simsowe skarpetki!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

The Sims

The Sims 4: Ranczo. Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! Na rynek trafią... simsowe skarpetki!

2023-07-15 9:25

Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! i wspiera ich w codziennej opiece nad potrzebującymi zwierzętami Współpraca zaowocuje między innymi wprowadzeniem do sprzedaży limitowanej serii skarpetek z motywem inspirowanym najnowszym Dodatkiem do The Sims 4, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji.

Electronic Arts Polska, wydawca najpopularniejszego na świecie symulatora życia, ogłosiło dziś nawiązanie współpracy z polską Fundacją VIVA! Akcja Dla Zwierząt. Wyjątkowe partnerstwo wesprze przede wszystkim działania prowadzone na rzecz pomocy koniom, głównym bohaterom najnowszego dodatku do The Sims 4™ Ranczo, który zadebiutuje już 20 lipca na konsolach PlayStation, Xbox oraz na PC/Mac.

Współpraca ma za zadanie promować dobre nawyki ze świata wirtualnego w rzeczywistości. Kluczowym momentem kampanii będzie wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii skarpet The Sims 4 x VIVA! inspirowanych dodatkiem. Produkty dostępne są już w oficjalnym sklepie online fundacji. Całkowity dochód ze sprzedaży wyjątkowych skarpetek, wyprodukowanych przez polską firmę KABAK, zostanie przekazany na cele organizacji, aby wspomóc jej codzienną pracę na rzecz ich podopiecznych, w tym koni.

Wiedźmin: Stary Świat

To nie wszystko, ponieważ współpraca Electronic Arts i Fundacji VIVA! nie skończy się na pojedynczym działaniu. Po premierze Dodatku The Sims 4 Ranczo obie strony będą kontynuować partnerstwo, a Electronic Arts ufunduje wyjątkową przestrzeń, która będzie stanowić platformę dla działań edukacyjnych, wydarzeń i inicjatyw, których zadaniem będzie zwiększenie świadomości na temat dobrostanu zwierząt i promowanie pozytywnych nawyków w opiece nad zwierzętami. Obydwie strony tej wyjątkowej współpracy są przekonane, że siła i wpływ gier mogą posłużyć jako podstawa do budowy lepszego świata zarówno dla ludzi, jak i zwierząt oraz do kształtowania wartościowych postaw społecznych.

The Sims 4: Ranczo. Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! Na rynek trafią... simsowe skarpetki!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

“Cieszymy się bardzo ze współpracy z twórcami kultowej gry The Sims. Zarówno ze wsparcia finansowego, bez którego nie da się pomagać zwierzętom, jak również z możliwości dotarcia do nowej grupy osób z prozwierzęcym przekazem. Bardzo ważne było dla nas, że gra oferuje rozrywkę, która promuje pozytywne zachowania wobec zwierząt.” - powiedział Cezary Wyszyński, prezes Fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt.

The Sims 4: Ranczo - o grze

W The Sims 4 Ranczo na graczy czeka ciężka praca i dobra zabawa, a to wszystko razem z nowymi członkami wirtualnej rodziny i na własnym kawałku ziemi. Simomaniacy będą teraz mogli zadbać nie tylko o Simów, ale także o konie, które dla wielu z nich będą pełnoprawnymi członkami rodziny. Dbanie o domowników, zarówno tych ludzkich jak i zwierzęcych, zaspokajanie ich potrzeb oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, to zadania tak samo ważne w świecie wirtualnym jak i rzeczywistym. Właśnie dlatego Electronic Arts do tej wyjątkowej współpracy wybrało Fundację VIVA!, która już od ponad 20 lat jest jedną z najważniejszych organizacji walczących o godne życie zwierząt w Polsce.

Kolejne informacje dotyczące partnerstwa i działań podejmowanych przez Electronic Arts Polska i Fundację VIVA! Akcja Dla Zwierząt zostaną podane już wkrótce. Zapraszamy do bieżącego śledzenia oficjalnych kanałów Fundacji, gdzie udostępniono m.in. informacje dotyczące dostępności limitowanej edycji skarpet. Więcej informacji na temat The Sims 4 jest dostępnych poprzez oficjalną stronę TheSims.com

O Fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt

Fundacja VIVA! Akcja Dla Zwierząt zajmuje się walką o poprawienie losu zwierząt. Ten cel realizuje przez cały wachlarz działań - od reagowania w przypadkach znęcania się nad zwierzętami i prowadzenia spraw w sądach przeciwko ich oprawcom przez szkolenia instytucji państwowych aż po prowadzenie zakrojonych na szeroką skalę kampanii i akcji informacyjnych propagujących etyczne traktowanie zwierząt. Zachęca też do adopcji zwierząt ze schronisk oraz piętnuje niehumanitarne i nieetyczne praktyki firm i osób prywatnych.

Misją Fundacji jest działalność charytatywna i edukacyjna, w zakresie: opieki i pomocy zwierzętom bezdomnym, porzuconym lub okrutnie traktowanym. Wspieranie działań w zakresie ochrony środowiska. Propagowanie i upowszechnianie informacji na temat zdrowego stylu życia i żywienia.

O Electronic Arts 

Electronic Arts (NASDAQ: EA) jest światowym liderem w dziedzinie cyfrowej rozrywki interaktywnej. Spółka tworzy i dostarcza gry, treści i usługi online na konsole podłączone do Internetu, urządzenia mobilne i komputery osobiste.

Źródło: materiały prasowe

QUIZ dla fanów. Czarodziejki z Wiedźmina

Pytanie 1 z 13
Jaka czarodziejka pachniała mieszanką cynamonu i nardu?