The Sims 4

The Sims 4 - nowe kolekcje idelne na wakacje! Poznajcie ,,Relaks na riwierze" i ,,Przytulne bistro"

2024-05-28 20:36

EA i Maxis przedstawiają dwie najnowsze Kolekcje, które idealnie sprawdzą się w okresie wakacyjnym. Dzięki Kolekcjom The Sims 4 Relaks na riwierze i Przytulne bistro gracze mogą wygrzewać się w promieniach słońca nad błękitnymi basenami i spędzać wieczory w klimatycznych, lokalnych knajpkach.

Wybierz sobie najlepsze miejsce przy basenie i zrelaksuj się w najbardziej niesamowitym bistro, aby odbyć idealne romantyczne spotkanie w The Sims 4 - Sezonie miłości. Osiągnij naturalny spokój dzięki ukrytym w zacisznych przestrzeniach basenom i błyszczącym fontannom. Wypoczywaj w pięknych miejscach ciesząc się obiektami zaczerpniętymi ze średniowiecza. Więcej o Kolekcjach przeczytacie również TUTAJ.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

The Sims 4 Relaks na riwierze i The Sims 4 Przytulne bistro - premiera

Kolekcję The Sims 4 Relaks na riwierze i Kolekcję The Sims 4 Przytulne bistro będą dostępne od 30 maja do kupienia na komputerach PC za pośrednictwem EA app™, na komputerach Mac® za pośrednictwem Origin, w Epic Games Store, a także na Steam® oraz na konsolach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Zobacz też: LEGO Marvel X-Men 2024: Zestaw Szkoły Xaviera zapowiada się niesamowicie! Musicie ją zobaczyć

The Sims 4 QUIZ. Czy znasz wszystkie dodatki?

Pytanie 1 z 10
Kozy i owce znajdziemy w dodatku/akcesorium: