Diablo 4

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=321962&name=Diablo+IV+Wallpapers

Gry

Streamer zasnął podczas Diablo 4. Przypłacił to sporą stratą...

2023-06-06 15:41

Mowa tutaj o stracie prawie 24-godzin postępu! Rywalizacja o statuetkę Lilith jest katorżnicza, a najlepiej przekonał się o tym jeden ze streamerów, który podczas nadawania na żywo zasnął z przemęczenia. Wszystko dałoby się odratować, gdyby nie trudna sytuacja jego druida.

Rywalizacja o statuetkę Lilith

Cały maraton grania zapoczątkował Blizzard z okazji premiery Diablo 4, zaplanowanej na 6 czerwca 2023 roku. Deweloperzy z tej okazji zaprosili graczy do rywalizacji o statuetkę Lilith, a żeby takową zdobyć, trzeba było wpierw znaleźć się w pierwszym 1000 osób, którzy wbiją 100 poziom na swojej postaci w trybie hardcore. Oczywiście, żeby liczyć się w walce, trzeba było mieć wersję deluxe lub ultimate, umożliwiającą dołączenie do walki parę dni wcześniej, dokładnie 2 czerwca. Tego wyzwania podjął się jeden ze streamerów i jego katorżnicze próby zostały zwieńczone bolesnym niepowodzeniem. Powodem było zbyt duże zmęczenie gracza, w rezultacie uśnięcie podczas nadawania na żywo.

24-godziny postępu stracone w ułamek sekundy

Bohaterem tego artykułu będzie AMValentine1, rozpoznawalny streamer, który z piątku na sobotę zorganizował 24-godzinny stream z okazji premiery Diablo 4. Był on jednym z wielu graczy podejmujących próbę włączenia się do rywalizacji o wbicie 100 lvl. Ze swoim druidem ruszyli oni w bój o statuetkę Lilith w trybie Hardcore, gdzie śmierć twojej postaci jest permanentna. Oznacza to rozpoczynanie przygody od nowa, jeśli przyjdzie nam oddać swoje życie podczas drogi przez Sanktuarium. W tym wszystkim nie pomaga również większy poziom trudności samej rozgrywki, natomiast AMValentine1 radził sobie z tym całkiem dobrze. Problemy rozpoczęły się nie wtedy gdy przeciwnicy w Diablo 4 nabierali siły, lecz gdy streamera dopadło zmęczenie. Wtedy powiedział on swoim fanom, że zasypia. Jak się domyślacie, konsekwencją nieprzerwania gry była śmierć jego druida, podczas gdy Valentine smacznie zasnął na oczach swoich widzów. Reakcja streamera jest bezcenna, a jego 24-godzinny postęp został utracony w mniej niż 2-sekundy gry. Poniżej znajdziecie link do fragmentu z transmisji live.

Streamer zasypia na transmisji live

Diablo 4

i

Autor: Wallpaper Abyss https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=321962&name=Diablo+IV+Wallpapers Link: https://wall.alphacoders.com/by_sub_category.php?id=321962&name=Diablo+IV+Wallpapers
Artur Szpilka po gali KSW na Narodowym

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
W wolnej chwili wolisz: