Screen ze zwiastuna Sand Land

i

Autor: Screen ze zwiastuna Sand Land / Bandai Namco Entertainment

Gry

Sand Land. Zwiastun gry RPG opartej na mandze twórcy serii Dragon Ball!

2023-09-25 11:06

Mamy dobrą wiadomość dla fanów mangi. Podczas Tokyo Game Show 2023 firma Bandai Namco zaprezentowała zwiastun fabularny gry Sand Land. Będzie to RPG-a akcji oparte na mandze twórcy m.in. słynnego Dragon Ball - Akiry Toriyamy. Na udostępnionym zwiastunie gry zobaczyć możemy, jak wygląda grafika gry i jak rozpocznie się wyprawa Beelzebuba i jego towarzyszy.

Sand Land - nowa gra na podstawie mangi Akiry Toriyamy 

Gra Sand Land będzie grą RPG akcji stworzone na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy o tym samym tytule. Produkcją gry zajęło się japońskie studio ILCA, a jej wydaniem zajęła firma Bandai Namco Entertainment. Chociaż sama manga nie była takim hitem jak Dragon Ball, to niewątpliwie zastosowanie w grze unikalnego stylu rysowania Akiry Toriyamy przyciągnie wielu fanów. A jeśli dodać do tego ciekawą historię i bohaterów to nie wykluczone, że gra Sand Land zdobędzie wielu fanów na całym świecie tak jak gra Dragon Ball Z: Kakarot.

Sand Land - fabuła

Tytułowy Sand Land to postapokaliptyczny, pustynny świat, którego mieszkańcy – ludzie i demony – cierpią ze względu na ogromne niedobory wody. W tej grze protagonistą będzie diabelski książę Belzebub, który wraz z szeryfem Rao oraz demonem o imieniu Rabuś wyruszy na poszukiwania Legendarnego Źródła, podobno ukrytego gdzieś na bezkresnej pustyni. Ważnym elementem rozgrywki w Sand Land będzie eksplorowanie pustynnego świata, znajdywanie części, z których będzie można budować inne ciekawe pojazdy. Bohaterowie będą musieli zmierzyć się nie tylko z upałem i pragnieniem, ale również z zagrożeniem ze strony generała Are, który wraz z Królewską Armią będzie próbował powstrzymać Beelzebuba i jego towarzyszy przed znalezieniem źródła wody. W grze gracze będą rozbudowywać bazę, która z czasem ma zacząć przypominać tętniące życiem pustynne miasto, w którym pojawią się postacie NPC. Nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, ale najprawdopodobniej gra Sand Land pojawi się na rynku już w 2024 roku. Gra ma być dostępna na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

QUIZ dla fanów Dragon Ball. Sprawdź, ile wiesz o Son Goku!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej planety pochodzi Son Gokũ?
„Spellbraker” - Charlie N. Holmberg powraca z nową serią fantasy