Steam / Red Dead Redemption

i

Autor: Steam / Rockstar Games

Red Dead Redemption

Red Dead Redemption 3 z alternatywą! Fani mogą sprawdzać polski hit za 5 zł na Steam

2024-05-27 9:51

Jeśli tak jak my uwielbiacie westernowe przygody, a seria Red Dead Redemption od Rockstar Games rozkochała was w tego typu gatunku gier, to mamy dla was dobre informacje. Polski hit studia Technlandu dostępny jest na Steam za niecałe 5 zł.

Red Dead Redemption 2 to niekwestionowane arcydzieło i jest tak dobre, że niektórzy fani Rockstar Games prawdopodobnie byliby szczęśliwsi, gdyby deweloper pominął GTA VI i zamiast tego przeszedł od razu do Red Dead Redemption 3. Tak się jednak nie stanie, ale nie oznacza to, że nie ma innych, równie dobrych gier o tematyce westernowej. Jedną z nich jest produkcja Techlandu.

Czytaj też: 'Red Dead Redemption 3' potwierdzone! Arthur Morghan wraca do roli. Premiera w 2024 r.

Seria Call of Juarez z ogromną przeceną na Steam

Jeśli niedawno ukończyłeś Red Dead Redemption i szukasz gry w westernowym stylu, to powinieneś rzucić okiem na Call Of Juarez, które jest obecnie wręcz rozdawane na Steam. Pierwsza gra, zatytułowana po prostu Call Of Juarez, jest obecnie sprzedawana na Steamie za mniej niż 4 zł, a jego pełnoprawna kontynuacja, Gunslinger za niecałe 5 zł.

To, co odróżnia tę serię od innych, to zabawna narracja, w której prawie każda czynność, którą wykonujesz, jest opisana przez narratora opowiadającego historię. Dla przykładu, kiedy atakują cie wrogowie, zawsze towarzyszy temu jakiś komentarz.

Jeśli którakolwiek z tych gier wydaje się wam interesująca, znajdziecie je w sklepie Steam dosłownie za grosze. Warto wspomnieć, że za serią Call of Juarez stoi polskie studio Techland, twórcy m.in. Dying Light.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?