PS5

i

Autor: Canva

PS5

PS5 otrzymało świetną funkcję! Gracze muszą zmienić jedno ustawienie po aktualizacji systemu

2024-03-14 10:39

PlayStation 5 przy okazji najnowszej aktualizacji otrzymało bardzo oczekiwaną funkcję, która znacznie poprawi wrażenia z gry. Fani oraz gracze na całym świecie mają wyłącznie jedno pytanie, dlaczego wprowadzenie tej funkcji zajęło Sony tak dużo czasu.

Aktualnie Sony PlayStation świętuje triumf za triumfem, a ostatnie niepowodzenia XBOX-a, głównego konkurenta, mogą jedynie dodawać im skrzydeł. Dodatkowo najnowszy wyciek dotyczący PS6 ujawnia, że jego statystyki znacznie przewyższą następną konsolę Microsoftu. Zanim jednak damy się ponieść perspektywom przyszłości Sony, musimy skupić się na PS5 i nowej funkcji, która w końcu ułatwi nam życie.

Czytaj też: PS6 — Kiedy premiera, specyfikacja, cena. Wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony

PS5 z długo wyczekiwaną funkcją. Gracze prosili o nią 4 lata

Wszystko rozchodzi się o jasność wskaźnika zasilania, który od dawna niepokoił graczy, a niezliczone żądania wprowadzenia ustawienia jasności najwyraźniej zostały uwzględnione dopiero teraz. W nowej aktualizacji Sony dostępna będzie opcja zmiany jasności między jasną, średnią i przyciemnioną, przy czym ustawieniem domyślnym będzie jasność. Jako osoba, która ma wrażliwe oczy, cieszę się, że mogę uniknąć oślepiającego światła konsoli, które razi mnie nocami.

Czytaj też: PS5 Pro — Wszystko, co wiemy o nowej konsoli Sony. Premiera, specyfikacja, cena i wygląd

Ta mała funkcja, niewątpliwie będzie miała spore znaczenie, a gracze zastanawiają się, dlaczego nie została ona wprowadzona wcześniej. Co więcej, seria Xbox ma tę funkcję od chwili premiery i nie emituje prawie tak dużo światła, jak PS5.

Mamy nadzieję, że teraz, gdy PS5 poprawiło jakość życia graczy, pozostanie przy tym, aż do premiery PS6 i jeszcze dalej. Biorąc pod uwagę znaczenie funkcji dostępności, oby właśnie tak było.

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Kwiatkowski

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?