PS Plus

PS Plus z prawdziwym hitem Day One w 2024 r. Gra podbiła serca fanów i krytyków! Wysokie oceny

2024-05-29 10:00

Animal Well, niedawno wydana Metroidvania, która podbiła serca krytyków i graczy, według doniesień stała się jedną z najbardziej udanych gier w PlayStation Plus Extra w 2024 roku. Gra została wydana przez Bigmode, niezależną firmę założoną przez YouTubera Jasona Gastrow, bardziej znanego jako videogamedunkey.

Animal Well odkryciem 2024 r.

Animal Well, opracowane przez jednoosobowe studio Shared Memory z siedzibą w Chicago, to nieliniowa platformówka z łamigłówkami 2D, która pozwala graczom przejąć kontrolę nad kropelką eksplorującą labirynt pełen niebezpiecznych stworzeń. Gra ukazała się 9 maja na komputerach PC, Nintendo Switch i PlayStation 5 i od tego czasu zyskała powszechne uznanie ze względu na urzekającą grafikę, a także dużą ilość zawartości. Animal Well otrzymało także premierę pierwszego dnia w PS Plus Extra, płatnym planie subskrypcji zapewniającym członkom dostęp do dużego katalogu gier na PS4 i PS5.

Czytaj też: PS Plus Czerwiec 2024 wskrzesi ikoniczną markę Sony! Fani PlayStation czekają na nią od 10-lat

Wydaje się, że decyzja o udostępnieniu debiutanckiego tytułu Shared Memory w usłudze subskrypcji gier PlayStation była strzałem w dziesiątkę. Animal Well stało się piątą co do wielkości grą na PS Plus Extra w 2024 roku, podaje TrueTrophies, powołując się na dane zebrane za pomocą GameInsights. Pokonały go jedynie Dave the Diver, Need for Speed ​​Unbound, Marvel's Midnight Suns i Tiny Tina's Wonderlands, które zajęły odpowiednio pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce. Dave the Diver, cieszący się uznaniem krytyków, podobnie jak Animal Well, został wydany na PS5 w kwietniu, a w momencie premiery był także dostępny dla abonentów PS Plus Extra.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?