PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS5

PS Plus Marzec 2024 z grą dla fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon! Nie potrzebujesz abonamentu

2024-03-22 8:16

Według wielu, grom z serii Wiedźmin niewiele brakuje i podpinamy się pod tym stwierdzeniem. Istnieje jednak kilka innych tytułów, które nie tyle rywalizują, ile mogą być miłym doświadczeniem dla fanów gier CD Projekt RED. Taką propozycją jest The Inquisitor — możliwy do sprawdzenia za darmo dla posiadaczy PS5.

The Inquisitor do sprawdzenia za darmo na konsolach PlayStation

Jednym z bohaterów, którego fani Białego Wilka będą chcieli poznać, jest Mordimer Madderdin, udręczona dusza, która znajduje się w centrum narracji „The Inquisitor”. W tej „skażonej moralnie, nieliniowej opowieści” będziesz musiał głęboko szukać, aby odkryć prawdę o grzesznym mieście, które odwiedzasz. Chociaż możesz nie spotkać fantastycznych potworów, prawdopodobnie staniesz twarzą w twarz z potworami skierowanymi przeciwko Bogu.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon z ogromnym darmowym dodatkiem! „Wygląda jak nowa gra”

Tym, co sprawia, że The Inquisitor jest tak kuszący — uprzedzamy nie są to opinie i recenzję — jest fakt, iż jest obecnie dostępny za darmo dla posiadaczy konsol PlayStation, bez konieczności posiadania abonamentu PlayStation Plus. Wersja demonstracyjna pozwoli Ci sprawdzić, czy Twoja wiara w tę grę jest tak silna, jak wiara deweloperów.

Jak dotąd recenzje są mieszane, ale sprawdzenie jej niczego was nie kosztuje. Co ciekawe, podobno przy produkcji czeskiego studia Cinemax można nieźle się uśmiać, a kto wie, może wciągniecie się na dobre!

Odwiedziliśmy popularne targowisko w Warszawie. Wędliny wygrzewały się na słońcu!

Wiedźmin QUIZ: Jesteś bardziej jak Geralt z Rivii, czy Jaskier?

Pytanie 1 z 10
Czy chciałbyś być Wiedźminem?