Diablo 4

i

Autor: Windows Central https://www.windowscentral.com/gaming/i-bought-the-insane-diablo-4-lilith-statue-so-you-dont-have-to

Diablo 4

Przebrnął przez piekło. Mamy pierwszego gracza, który zdobył 100 lvl w Diablo 4 na trybie hardcore

2023-06-05 15:41

Dokładnie po trzech dniach od premiery pre-ordera Diablo 4 mamy pierwszego gracza, który przebrnął przez piekło w celu wbicia 100 poziomu swojej postaci w trybie hardcore. Cały maraton był podyktowanym wyzwaniem od Blizzarda. Dla pierwszego 1000 graczy na wytrwałych czeka statuetka Lilith.

Z dniem 2 czerwca gracze wystartowali z edycją predpremierową gry Diablo 4. Założenie ich było proste, jak najszybciej wbić 100 poziom postaci i załapać się do grona, którzy doczekają się statuetki Lilith, sprezentowanej przez Blizzarda. Entuzjastów tego wyzwania nie brakowało i wciąż nie brakuje, ponieważ dalsza walka wciąż trwa. Jednak po niespełna trzech dniach grania, jednemu z graczy udało się przejść przez męki i wbić 100 lvl w trybie hardcore, co oznacza, że podczas swojej całej przygody nie zaliczył on ani jednej śmierci!

Droga przez piekło zakończona sukcesem

Został nim użytkownik o nicku cArn_. Streamer swoje zmagania transmitował w serwisie Twitch, na których pokazywał wraz ze swoim Barbarzyńcom przygody w celu wbicia 100 poziomu. Jego walkę oglądało około 10-tysięcy widzów i czasami bywało naprawdę gorąco. Souaib "cArn_" Hanaf wykazał się nie tylko dużą zawziętością, wytrwałością, ale i ogromnym skupieniem, podczas kiedy inni potrafili oddawać swoje życie na ostatniej prostej.

Resztę zawodników walczących o statuetkę Lilith z Diablo 4 możecie obserwować na stronie DiabloBuild, gdzie ciągle na bieżąco odświeżany jest aktualny ranking graczy walczących o wbicie 100 poziomu zarówno w trybie hardcore, jak i tym zwyczajnym. W momencie publikowania artykułu na zrównoważonym poziomie trudności, aż 10 graczom udało się zdobyć maksymalny poziom swojego bohatera.

Diablo 4

i

Autor: Windows Central https://www.windowscentral.com/gaming/i-bought-the-insane-diablo-4-lilith-statue-so-you-dont-have-to Link: https://www.windowscentral.com/gaming/i-bought-the-insane-diablo-4-lilith-statue-so-you-dont-have-to
Wywiad Tulia - Radio SuperNova

QUIZ: Jakim piłkarzem jestem? Prawdziwi fani piłki nożnej zdobędą przynajmniej 90%!

Pytanie 1 z 10
Na Mistrzostwach Świata w 2006 roku uderzyłem głową Marco Materazziego. Kim jestem?