Jak zrobić siebie jako figurkę POP? To prosta sztuczka AI, która podbija internet!

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Prosta sztuczka AI, która podbija internet! Jak zrobić siebie jako figurkę POP?

2024-02-29 16:07

Zawsze marzyłeś o własnej figurce POP ale niestety, nie jesteś znanym aktorem ani postacią fikcyjną? Z pomocą przychodzi AI! Chociaż na ten moment jeszcze nie wydrukuje jej dla ciebie, to zaprojektuje według kilku danych! W jaki sposób to zrobić? O wszystkim piszemy w tym artykule!

Jak zrobić siebie jako figurkę POP? To wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Wcale nie potrzebujecie specjalistycznych programów - wystarczy konto Microsoft. Z pomocą przychodzi bowiem sztuczna inteligencja. AI wygeneruje nam dowolną figurkę i chociaż nie rozpakujemy jej nigdy z pudełka, to możemy pochwalić się rezultatem w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że te obrazki biją na Facebooku rekordy popularności!

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

AI - jak zrobić własną figurkę POP?

Po prostu kliknij TUTAJ! Instrukcję znajdziecie również w poniższym filmiku. Pamiętajcie, że do wypełnienia formularza będzie wam potrzebny język angielski - warto przypomnieć sobie kilka słówek ze szkoły podstawowej! By osiągnąć jak najlepszy efekt próbujcie wygenerować zdjęcie kilka razy i zapiszcie to najlepsze!

QUIZ. Matematyka dla dzieci z podstawówki. Bez 7/10 spalisz się ze wstydu

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś banalnego. Równoległobok jest...