Potwory Destiny 2 drżyjcie! Nadciąga wiedźmińskie wsparcie!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Gry

Potwory Destiny 2 drżyjcie! Nadciąga wiedźmińskie wsparcie!

2023-11-29 9:21

CD PROJEKT RED i Bungie ogłaszają szczegóły zapowiedzianej niedawno koniunkcji światów Wiedźmina oraz Destiny, w ramach której w Destiny 2 gracze mogą od dziś wyposażyć się w inspirowane serią gier Wiedźmin elementy rynsztunku i nie tylko.

Nowe przedmioty inspirowane przygodami Geralta z Rivii wzbogaciły ofertę sklepu sklepu Eververse wraz ze startem Sezonu Życzenia w Destiny 2, który rozpoczął się dziś. Wśród nich znajdują są trzy nowe zbroje — Biały Wilk dla Łowcy, Zaklinacz dla Czarownika i Kaer Morhen dla Tytana — stworzone na podobiznę tych z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatkowo gracze będą mogli nabyć również nowy statek, Wilczą Zamieć, oraz specjalną wersję Wróbla z trofeum z Vexa na boku, smugą przypominającą efekt działania znaku Igni i runy pisane głagolicą, która swoim wyglądem oddaje hołd Płotce, wiernej klaczy Geralta, jak i wiedźmińskiej profesji.

To jednak nie koniec. Wśród wiedźmińskich akcesoriów dla graczy Destiny 2 dostępne są również skórka w klimacie Szkoły Wilka dla Ducha, który towarzyszy i wspiera graczy na każdym kroku przygody. Entuzjaści i entuzjastki sceny, która otwiera grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, również znajdą coś dla siebie, a to za sprawą emotki, w której to ich postać może zanurzyć się w holograficznej bani z wodą, zupełnie jak Geralt.

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Przedmioty inspirowane serią gier Wiedźmin od CD PROJEKT RED dostępne są w Destiny 2 od 28 listopada 2023 do końca trwania Sezonu Życzenia. Dodatkowe szczegóły na ich temat, a także komentarze twórców z CD PROJEKT RED i Bungie o współpracy, znajdują się w dedykowanym wpisie na oficjalnej stronie tytułu.

Informacje na temat serii gier Wiedźmin od CD PROJEKT RED dostępne są na oficjalnej stronie oraz na platformie X i Facebooku.

O grach z serii Wiedźmin

Seria gier Wiedźmin to flagowa marka studia CD PROJEKT RED. Gry o przygodach profesjonalnego łowcy potworów Geralta z Rivii sprzedały się dotychczas w liczbie ponad 75 milionów egzemplarzy na całym świecie, zdobywając ponad 1000 nagród. Najnowsza odsłona serii — Wiedźmin 3: Dziki Gon — ukazała się w 2015 roku na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a w 2019 roku na Nintendo Switch. W 2022 roku tytuł doczekał się również wersji ulepszonej z myślą o PlayStation 5 i Xbox Series X|S oraz najnowszych komputerach dla graczy. Łącznie Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył 250 nagród dla najlepszej gry roku i osiągnął wynik ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Gry z serii Wiedźmin są osadzone w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego w serii książek jego autorstwa.

Harry Potter, Wiedźmin czy Władca Pierścieni? Z której sagi pochodzi ten cytat? QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić.