PashaBiceps

i

Autor: Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski Twitter https://twitter.com/paszaBiceps/status/1593195757196247044/photo/1

Counter Strike Global Offensive

PashaBiceps muralem na jednej z map w CS:GO? Wyczyn polskiej legendy e-sportu ma zostać doceniony

2023-06-01 12:00

Niesamowity wyczyn legendy polskiej sceny Counter Strike'a, Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego odbił się dużym echem na e-sportowej scenie. Jego podróż z Warszawy do Paryża na rowerze w celu wspierania naszych reprezentantów na ostatnich mistrzostwach świata w CS:GO ma zostać upamiętniona muralem na jednej z aren.

Żeby zrozumieć propozycję jednego z największych organizatorów imprez Counter Strike, ESL trzeba cofnąć się do dnia 12 maja 2023 roku. Właśnie wtedy legenda polskiej sceny Counter Strike'a oraz mistrz świata z 2014 roku, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski postanowił wyruszyć na rowerze z Warszawy do Paryża. Podróż opiewająca na 1800 km była podyktowana celem wsparcia naszych polskich reprezentantów uczestniczących podczas ostatnich mistrzostw świata w CS:GO. Po 5-latach biało-czerwoni kibice ponownie mogli cieszyć się w pełni polskim składem pod szyldem 9INE. Dla pashy miała być to okazja do wsparcia naszych zawodników, upamiętnienia swoich osiągnięć na e-sportowej arenie oraz możliwość sprawdzenia swojej kolarskiej wytrzymałości. Sportowe uosobienie pashy ponownie dało o sobie znać, ponieważ misja Paryż została zakończona po 7-dniach, pozytywnym akcentem pod wieżą Eiffla.

Z tej okazji organizatorzy takich turniejów jak Intel Extreme Masters, Pro League oraz naszych polskich rozgrywek ESL Mistrzostw Polski zasugerowali twórcom gry Valve, aby Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski został uwieczniony pięknym malowidłem na mapie De_Inferno. Ma ono uwiecznić wyczyn naszej legendy oraz ukoronować gracza, który mocno przyczynił się do rozsławienia CS:GO nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pamiątka ma zostać okraszona napisem PASHABICYCLE SCHOOL, które jak wiemy, odnosi się do powiedzenia Jarka – Pasha London School. Pod spodem możecie zobaczyć propozycję ESL.

PashaBiceps

i

Autor: ESL ESL Twitter
M. SUSKI: TAKIEGO SPOTU BYM NIE ZROBIŁ

Ile wiesz o największych dramach internetowych? Przekonaj się czy jesteś mistrzem!

Pytanie 1 z 10
Co rozbawiło Marcina Dubiela w Kenii?
PashaBiceps

i

Autor: Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski Twitter https://twitter.com/paszaBiceps/status/1593195757196247044/photo/1 Link: https://twitter.com/paszaBiceps/status/1593195757196247044/photo/1