Palworld

Palworld — 7 podobnych postaci do Pokemon. Musicie je obejrzeć! Niesamowite podobieństwo

2024-02-04 18:25

Społeczność, a nawet sami twórcy, dokonali wielu porównań i ogłosili najpopularniejszą grę ostatnich tygodni, Palworld, jako plagiat serii Pokemon. Ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ faktycznie projekty zwierzaków Pal są zdumiewająco podobne do najpopularniejszych Pokemonów. Z resztą zobaczcie sami...

Spis treści

  1. 7 projektów Palworld, które są zbyt podobne do Pokemonów
  2. Fenglope - Cobalion
  3. Astegon – Mega Aggron
  4. Jetragon - The Eon Duo
  5. Orserk - Garchomp and Toxtricity
  6. Boltmane - Luxray
  7. Grizzbolt - Electabuzz
  8. Anubis - Lucario

7 projektów Palworld, które są zbyt podobne do Pokemonów

Fenglope - Cobalion

Od schematu kolorów po rogi i znaczenia na futrze, projekt Palworld Fenglope'a jest odzwierciedleniem Cobaliona, jednego z najpopularniejszych Pokemonów. Główna różnica polega na tym, że projekt Fenglope'a jest nieco mniej kanciasty niż jego odpowiednik Pocket Monster ze względu na obecność jego mętnego ciała i ogona. Jednakże nie byłoby trudno pomylić Fenglope'a z Cobalion'em.

Czytaj też: Palworld PS4 i PS5. Wiemy, czy twórcy wypuszczą grę na konsole Sony

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Astegon – Mega Aggron

Astegon, pochodzący z Palworld, ucieleśnia elementy Smoka/Mroku i jest uderzająco podobny do Mega Aggrona ze świata Pokemon. Pomimo rozbieżności w typach żywiołów, kolosalne fikcyjne stworzenie, podobne do kaiju, zachowuje swoją potężną prezencję dzięki solidnej warstwie zbroi. Istoty te przyjmują przede wszystkim postawę obronną, z obiema głowami ozdobionymi naturalnym hełmem. Jedyne co ich różni, to ciemniejszy odcień Ategona i skrzydła, podkreślające jego smocze cechy.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Jetragon - The Eon Duo

Od wydłużonej szyi po zaokrąglone szpony – spojrzenie na projekt Palworld, Jetragon prawdopodobnie przywoła wam na myśl The Eon Duo z serii Pokemon. Jetragon ma pewne różnice, w tym płetwiasty ogon podobny do odrzutowca i jasne skrzydła wyłaniające się z jego grzbietu.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Orserk - Garchomp and Toxtricity

Twarz i ciało Orserka przypominające rekina są bardzo podobne do Garchompa z Pokemona, jednak czerpie inspirację z Toxtricity.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Boltmane - Luxray

Projekt Boltmane'a wygląda niczym kolejna ewolucja Pokemona Luxray. W każdym razie podobieństwa między Boltmane i Luxray nie są subtelne. Boltmane został nawet wykorzystany jako przykład nowego tytułu Pocketpair rzekomo kopiującego projekty Pocket Monster.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Grizzbolt - Electabuzz

Grizzbolt jest znaczącą postacią w materiałach marketingowych Palworld. Jego żywe żółte zabarwienie natychmiast przywołuje elektryzującą siłę kojarzoną z Electabuzz z Kanto. Kształt i wzory ciała bardzo przypominają Pokemona typu Elektrycznego, a wyraźne czarne oznaczenia, szczególnie na brzuchu, przyczyniają się do znaczących podobieństw wizualnych. Grizzbolt dzieli się także drobnymi inspiracjami dotyczącymi rozmiaru kończyn, konstrukcji pazurów i rysów twarzy.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon

Anubis - Lucario

Anubis i Lucario są niemalże identyczni... Niezależnie od tego, na które stworzenia patrzą fani, nie sposób nie pomyśleć o egipskim bogu, Anubisie. Lucario jednak jest jego mniejszą kopią.

Palworld

i

Autor: Palworld / Pokemon
Michał Malinowski | Tak trzeba żyć FB

Pokemon QUIZ — Którym Pokemonem jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój ulubiony sezon serialu Pokemon?