Overwatch 2

i

Autor: Overwatch 2

Gry

Overwatch 2. W 7. sezonie pojawi się Lilith z Diablo 4!

2023-10-04 17:43

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się 7. sezon w grze Overwatch 2. a wraz z nim nowe skórki. Jedną z postaci, w którą będą mogli się wcielić gracze, będzie znana antagonistka z gry Diablo 4. - demoniczna Lilith. Zobaczcie zwiastun i sprawdźcie, co jeszcze zmieni się w nowym 7. sezonie Overwatch 2.

Overwatch 2. Kiedy rusza 7. sezon?

W sieci znaleźć już można teaser siódmego sezonu rozgrywek w Overwatch 2. Nowy sezon nazwano Rise of Darkness i rozpocznie się on 10 października. Jak można wnioskować po nazwie, w nowym sezonie będzie mrocznie. Wiadomo już, że w strzelance pojawi się Lilith z Diablo 4., a dokładniej “skórka” tej postaci. Nowy sezon będzie inspirowany właśnie grą Diablo. Na zwiastunie sezonu możemy zobaczyć, jak znana z gry lokacja przechodzi mroczną metamorfozę nawiązującą do Diablo, a z portalu pojawia się postać Lilith. W Lilith wcieli się Moira. Halloweenowe skiny otrzymają Widowmaker i Echo, nowy skin przygotowano też dla Hanzo. Wraz ze startem siódmego sezonu w grze Overwatch 2 pojawi się także nowa mapa - słoneczna Samoa.

Warto wspomnieć, że postacie z Diablo 4. pojawiły się niedawno w innych produkcjach od Activision Blizzard – Liith znajdziecie też w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 w ramach eventu The Haunting.

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck
Rzeszów w grze komputerowej