Nowosci wydawnictwa Jaguar. Co pojawi się w kwietniu?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Nowości Wydawnictwa Jaguar. Co pojawi się w kwietniu?

2023-03-30 11:29

Wydawnictwo Jaguar zapowiada swoje kwietniowe nowości. Wśród nich znalazła się książka, na którą od wielu miesięcy czekają wszyscy fani elfów. Chodzi oczywiście o powieść 'Następca tronu. Opowieść z Elfhame ' autorstwa Holly Black. Pisarka w kwietniu przyjedzie również do Polski i będzie można spotkać ją na żywo w Warszawie i Krakowie!

Fani wydawnictwa Jaguar mogą zacierać już ręce i szykować portfele! Kwietniowe nowości trafią do fanów fantastyki. Co znajdziemy w ofercie?

- Finding Back to Us - emocjonalna, romantyczna, rozdzierająca serce - Bianca Iosivoni, autorka bestsellerowej serii "First" i dylogii "Hailee & Chase", powraca z nową trylogią New Adult!

- Mogę być sobą - ciepły, zabawny, inkluzywny i interaktywny dziennik LGBTQ+ poświęcony miłości, dumie i poszukiwaniu wewnętrznej tęczy. Brytyjski rysownik DOM & INK uwielbia tworzyć to, co sprawia, że odbiorcy czują się silniejsi i bardziej pewni siebie!

Tragiczny wypadek w Półsierakowie zabrał życie Bartkowi i Irkowi

- Korona popiołów - Przerażająca zdrada. Utracona nadzieja. Triumfalne zwycięstwo – porywający finał cyklu „Kroniki Atlantydy” Marah Woolf. Fascynująca, magiczna opowieść o odwadze, walce i miłości, która jest silniejsza niż wszystko. Pradawna waśń, zaginione insygnia i moc uczuć w pociągającej, fantastyczno-przygodowej oprawie.

- Następca tronu. Opowieść z Elfhame - pierwszy tom nowej, mrocznej i urzekającej dylogii od Holly Black. Wyczekiwany przez fanów na całym świecie powrót autorki do bogatego świata Elfhame, znanego z bestsellerowego, bijącego rekordy sprzedaży cyklu "Okrutny książę". Premiera książki zbiegnie się z wizytą autorki w Polsce - w kwietniu Holly Black spotka się z polskimi czytelnikami w Krakowie i Warszawie!

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE