Nowe kapsuły Prime w LOLu. Gracze nie są zachwyceni zawartością

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

League of Legends

Nowe kapsuły Prime w LOLu. Gracze nie są zachwyceni zawartością

2023-03-28 11:57

Jakiś czas temu w internecie ogłoszono, że współpraca Riot z Prime Gaming. Oznaczałoby to, że osoby opłacające specjalne konto Amazon nie będą już otrzymywać miesięcznej kapsuły. Na szczęście tak się jednak nie stanie. Na nieszczęście - zmieni się jej zawartość w grze. Co będzie można zdobyć i od kiedy? Gracze nie są zachwyceni proponowaną zawartością

Osoby, które posiadają Amazon Prime mogą korzystać z różnych przywilejów dla graczy. Również miłośnicy League of Legends nie mieli powodów do narzekań, bo w kapsułach znajdowali między innymi dodatkowe RP i skórki postaci. Wszystko to niewielkim kosztem płacenia rocznej opłaty za korzystanie z usługi. Partnerstwo kontynuowane będzie w kolejnych miesiącach, jednak gracze już teraz otrzymali informację, że zawartość kapsuł ma się nieco zmienić. Większość z nich nie kryje rozczarowania, bo małe prezenty mogę po prostu się im nie opłacać.

Riot informuje graczy, że ,,postara się zapewnić to co najlepsze". Informuje również, że wprowadzenie zmian było konieczne i nie zależało tylko od ich samych.

Pchał samochód "pod prąd". W kieszeni miał narkotyki

Nowe kapsuły Prime w LOLu - co jest w środku?

Kwietniowa kapsuła Prime Gaming zawiera w sobie 12 prezentów, a wśród nich: 350 RP, epicką skórkę, pomarańczową esencję, odłamki bohaterów tajemniczą skórkę totemu i nie tylko. Można ją wykorzystać do 16 kwietnia.

Harry Potter Quiz - jakiego patronusa mógłbyś wyczarować?

Pytanie 1 z 10
Możesz wybrać jedną ścieżkę. Idziesz...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE