Nintendo

i

Autor: Nintendo

Nintendo

Nintendo Switch. 10 czerwca zniknie ceniona funkcja! Ogromna strata dla graczy

2024-06-10 7:49

Użytkownicy Nintendo Switch mogą obecnie publikować zrzuty ekranu i filmy zarejestrowane na swoim urządzeniu bezpośrednio na platformie mediów społecznościowych, ale wkrótce nie będzie to już możliwe.

Nintendo odcina się od mediów społecznościowych

Nadchodzące zmiany uniemożliwią użytkownikom Nintendo Switch wysyłanie zaproszeń i publikowanie treści w mediach społecznościowych. Ogłaszając tę wiadomość, Nintendo oznajmiło: „Od 10 czerwca 2024 r. nie będzie już możliwe publikowanie zrzutów ekranu i filmów na X (dawniej Twitterze) z albumu Nintendo Switch ani wysyłanie zaproszeń do grona znajomych użytkownikom mediów społecznościowych".

Czytaj też: Nintendo Switch 2 z fascynującym patentem dotyczącym ładowania joy-conów i konsoli

Zagłębienie się w pełne oświadczenie pokazuje, że użytkownicy nadal będą mogli publikować posty na Facebooku, chociaż „usługa ta może również zostać wyłączona w późniejszym terminie”.

W epoce cyfrowej, w której żyjemy, szkoda, że taka integracja została wycofana, ale nie jest to całkowitym zaskoczeniem. W odpowiedzi do Nintendo, serwis X napisał: „Społeczność graczy jest jedną z największych i najbardziej tętniących życiem społeczności na naszej platformie, a naszym celem jest ulepszanie i wspieranie funkcji związanych z grami. W ramach planowanego zaprzestania przez Nintendo udostępniania treści X z Nintendo Switch od 11 czerwca użytkownicy będą musieli pobrać multimedia z rozgrywką Switch bezpośrednio na swoje smartfony i udostępniać je natywnie na naszej platformie".

Nintendo Switch 2, Steam Deck 2 i wszystkie konsole przenośne, które zadebiutują w 2024 r.

QUIZ dla prawdziwych fanów Nintendo! Jak dobrze znasz konsole japońskiego giganta?

Pytanie 1 z 12
Jakie jest przybliżone tłumaczenie słowa „Nintendo”?