Canva

i

Autor: Canva https://www.canva.com/photos/MADGwMpOhLc-man-wearing-black-officer-uniform/

Mężczyzna pomylił fikcję z rzeczywistością. Napadł na sklep z bronią Nintendo

2023-06-02 9:30

Kuriozalny przypadek miał miejsce w Stanach Zjednoczonych, ponieważ młody mężczyzna postanowił napaść na sklep spożywczy. W tym wszystkim najbardziej zadziwia internautów fakt, że zrobił on to za pomocą zabawkowej broni, używanej do konsoli NES. Na całe szczęście funkcjonariusze policji szybko interweniowali.

25-letni sprawca całego zamieszania postanowił nie tylko obrabować sklep spożywczy na 300 dolarów w stanie Karoliny Południowej, ale i zastraszyć pracowników swoją sztuczną bronią. Na całe szczęście szybko interweniowali funkcjonariusze policji, którzy aresztowali mężczyznę i rozbroili napastnika z broni na "kaczki". Dokładnie mowa tutaj o zabawkowym akcesorium Nintendo NES Zapper używanym podczas gry Duck Hunt na konsolę Nintendo Entertainment System (NES). Taki dodatek miał urozmaicać graczom zabawę za sprawą zamontowanego w nim sensora optycznego. Kineskopowe telewizory odbierały "strzały" i nadawały rozgrywce większej imersji. Takowej jak widać, chciał zasmakować sprawca zaistniałego wydarzenia.

Nes Zapper

i

Autor: Comicbook https://comicbook.com/gaming/news/robber-duct-taped-nes-zapper-robbery-mexico/ Link: https://comicbook.com/gaming/news/robber-duct-taped-nes-zapper-robbery-mexico/

Rabunek odbył się w miasteczku Sharon 1 czerwca 2023 roku i czytając z relacji świadków opisanej w Queen City News oraz wbtv, dowiadujemy się, że uzbrojony mężczyzna wszedł do sklepu, żądając wypłacenia mu z kasy pieniędzy. Aby nakreślić wam kuriozum tej sytuacji, to napastnik wyciągnął ze spodni plastikowy pistolet i zaczął celować nim w ekspedientkę. 25-latek nie zapomniał o dobrym ubiorze, aby jego performance nabrał większego dramatyzmu. Finalnie peruka, maska oraz pomalowany na czarno zabawkowy pistolet w celu zamaskowania prawdziwej funkcjonalności broni przyniósł efekt. Sprawca zdołał okraść sklep na 300 dolarów, natomiast następnie został on złapany przez funkcjonariuszy chwilę po wybiegnięciu z miejsca rabunku. Z relacji dowiadujemy się, że nikomu nie stała się krzywda, a przebieg całej tej akcji może jedynie zadziwiać.

Wieczorny Express zajawki - Ponomariow

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
W wolnej chwili wolisz: