Lustria - nowy podręcznik do Warhammer Fantasy Roleplay. Co w nim znajdziemy?

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Lustria - nowy podręcznik do Warhammer Fantasy Roleplay. Co w nim znajdziemy? [ZDJĘCIA]

2023-03-17 15:05

Lustria, to tajemniczy kontynent, który leży daleko od wybrzeży Starego Świata, za Wielkim Oceanem. Poszukiwacze ruszają w jej strony z nadzieją na bogate łupy i niezwykłe przygody. Nie każdy statek powraca jednak do rodzimego portu, bo kontynent nie odda zbyt łatwo swoich cennych zasobów. Lustria to nowy podręcznik do Warhammer Fantasy Roleplay, który oczekiwany był od wielu lat! Co w nim znajdziemy?

Jaszczuroludzie, nieprzebyta dżungla, mięsożerne jaszczurki, trujące rośliny, śmiercionośne choroby i inne niebezpieczeństwa na każdym kroku - to wszystko czeka na poszukiwaczy przygód, którzy ruszą ze swoją drużyną do Lustrii. Mistrzowie Gry znajdą w tym wydaniu niezbędne informacje do poprowadzenia kampanii lub jednorazowej sesji takie jak:

  • Historia Lustrii
  • Informacje o mieście-świątyni Tlaxtlan (dom dla wielu jaszczuroludzi)
  • Informacje o zrujnowanym mieście-świątyni Quetza (stare legowisko skavenów z klanu Pestilens w którym kryje się wiele strasznych sekretów i plag.)
  • Informacje o Cytadela Świtu (forteca Wysokich Elfów i port na południowym przylądku)
  • Informacje o Skeggi (przyczółek najeźdźców i kupców na północ od Lustrii)
  • Informacje o Wybrzeżu Wampirów

Twórcy podręcznika wprowadzili również kilka zmian i rozszerzeń do rozgrywki, oraz profesje pasujące do poszukiwaczy przygód.

Warhammer Fantasy Roleplay: Lustria - CENA

Za podstawowy dodatek zapłacimy w wersji angielskiej obecnie €46.99. Warhammer Fantasy Roleplay: Lustria Collector's Edition kupimy w cenie €93.99 na stronie wydawnictwa. W roku 2023 podręczniki dostępne będą na międzynarodowym rynku jedynie w wersji angielskiej. Polscy miłośnicy Warhammera będą musieli na niego jeszcze trochę poczekać!

U2 - 5 ciekawostek o albumie “War” | Jak dziś rockuje?

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE