Worlds 2023

i

Autor: Riot YouTube

Worlds 2023

LoL Worlds 2023: Oficjalny hymn „GODS” grupy NewJeans już dostępny! To najlepsza piosenka Mistrzostw Świata? [WIDEO]

2023-10-04 7:58

Jak co roku, także i w tym fani oczekujący najważniejszego wydarzenia w e-sportowym świecie League of Legends otrzymali długo wyczekiwany hymn Mistrzostw Świata Worlds 2023. Wykonawcą utworu jest grupa K-Pop NewJeans, a ich piosenka promująca całe wydarzenie zatytułowana została „GODS”. Jeśli tak jak my nie mogliście się go doczekać, to ten jest już dostępny!

Spis treści

  1. „GODS” hymnem Worlds 2023!
  2. Kim jest NewJeans, twórcy hymnu LoL Worlds 2023?

„GODS” hymnem Worlds 2023!

Najnowszy tematyczny teledysk towarzyszący piosence Worlds 2023, który już teraz jest dostępny w serwisie YouTube, poświęcony jest panującemu mistrzowi świata League of Legends Deftowi i jego podróży od pierwszej rozgrywki w grę MOBA Riot w szkole średniej, przez wbicie się do LCK, aż do niezapomnianej szarży DRX po mistrzostwo w zeszłym roku. Ponad 108 000 niecierpliwych fanów LoL'a obejrzało premierę 3 października, a wielu z nich chwaliło „niesamowity” styl animacji oraz doskonałe uchwycenie drogi Defta do tytułu w 2022 roku.

Czytaj też: LoL Worlds 2023: Harmonogram wszystkich meczów na Mistrzostwach Świata League of Legends [KALENDARZ]

Oprócz głównej roli Defta w czterominutowym filmie o Mistrzostwach pojawiły się także inne popularne gwiazdy, takie jak Faker, Keria, Showmaker, Rekkles, Chovy i nie tylko.

W ramach piosenki „GODS” po raz pierwszy zespół K-popowy zaśpiewał hymn dla Mistrzostw Świata Worlds. NewJeans to trzeci żeński zespół, który dołączył do katalogu muzycznego gry, po (G)I-DLE w 2018 r. i Twice, które wystąpiły jako K/DA w 2020 r.

Według doniesień pięć gwiazd NewJeans, Danielle, Haerin, Hanni, Hyein i Minji, wykona piosenkę na żywo podczas wielkiego finału wydarzenia w Gocheok Sky Dome w listopadzie.

Kim jest NewJeans, twórcy hymnu LoL Worlds 2023?

„To było dla nas nowe doświadczenie. Fajnie było spróbować nowego gatunku i brzmienia. Dzięki tej współpracy z przyjemnością prezentujemy piosenkę, która łączy unikalne kolory zarówno NewJeans, jak i League of Legends. Mamy nadzieję, że da ci to nowe poczucie siły!” – powiedziało pięciu członków NewJeans przed publikacją.

NewJeans

i

Autor: All Doors One Room

Tradycja tworzenia hymnu League of Legends Worlds rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy zespół Imagine Dragons stworzył teledysk do utworu „Warriors” inspirowany grą. Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem oraz wysłuchaniem wszystkich hymnów Mistrzostw Świata Worlds od 2014 do 2023 roku, to przygotowaliśmy dla was specjalny artykuł:

Paulina Gałązka gorzko o aktorstwie: Bardzo łatwo grozi nam "szuflada"

Worlds 2023. E-sportowy QUIZ o mistrzostwach świata League of Legends. Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 14
Worlds 2023 odbędą się w: