MAD Lions

i

Autor: Photo by Colin Young-Wolff/Riot Games

League of Legends

LoL Worlds 2023. MAD Lions Carzzy i jego ulubione anime. To najlepsze wybory dla graczy

2023-11-14 7:56

Fanów anime na całym świecie nie brakuje i znajdziemy ich coraz to więcej nawet w Europie. Jednym z nich jest jeden z najlepszych ADC w League of Legends, czyli zawodnik MAD Lions Matyáš „Carzzy” Orság. Ten w jednym z ostatnich wywiadów podpowiedział fanom, jakie serię anime są jego ulubionymi oraz co trzeba obejrzeć!

Znamy ulubione anime jednego z najlepszych ADC League of Legends

Matyáš „Carzzy” Orsága, zawodnik MAD Lions oraz jeden z najlepszych zawodników League of Legends europejskiej ligi LEC jest certyfikowanym fanem anime. W przeszłości widział wiele seriali animowanych, ale tylko kilka z nich pozostało jego ulubionymi. O tych postanowił wypowiedzieć się w wywiadzie dla ONE Esports. Carzzy zdradził, że jego ulubioną postacią jest Naruto, a najlepsze anime to „Attack on Titan” i „Hunter x Hunter”. - „To bardzo zbliżone jakościowo do siebie produkcje, jednak muszę powiedzieć, że „Hunter x Hunter” jest moim ulubionym” – wyjaśnił zawodnik MAD Lions.

Czytaj też: Worlds Unlocked 2023: Fani LoL’a są oburzeni ceną i zawartością zestawu kolekcjonerskiego z Mistrzostw Świata

MAD Lions Carzzy

i

Autor: Twitter / Carzzy

Jego więź z Naruto można było zobaczyć już o wiele wcześniej, kiedy to poza kamerami nosił akcesoria z bohaterem anime. - „Naprawdę lubię (Uzumakiego) Naruto” – powiedział Carzzy.

Czytaj też: Worlds 2023: harmonogram, drużyny, kiedy i gdzie oglądać? Wszystkie informacje o Mistrzostwach Świata w LoL'u

Oprócz Naruto, Carzzy widział także „Mushoku Tensei”, „Overlord”, „The Seven Deadly Sins” i „Tokyo Ghoul”.

Jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata League of Legends fanka wydała własną wersję utworu przewodniego Jujutsu Kaisen „Lost in Paradise” z udziałem graczy LEC. Carzzy został przedstawiony jako bohater anime Itadori Yuji. - „Myślę, że jest świetnie wykonana”. Zawsze miałem nadzieję, że będę bohaterem jakieś animacji, a naprawdę lubię anime, więc zrobiło mi to dzień. – stwierdził Carzyy.

Czytaj też: Czy Faker pojedzie na Worlds 2023? Zawodnik T1 informuje o stanie swojej kontuzji

MAD Lions Carzzy

i

Autor: HarmonicSky on Reddit

Co zaskakujące Carzyy nie widział jeszcze jednego z najlepszych anime Jujutsu Kaisen, jednak stwierdził, że jest ona „na jego liście”.

Metamorfoza Agnieszki Antosiak ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Worlds 2023. E-sportowy QUIZ o mistrzostwach świata League of Legends. Sprawdź swoją wiedzę

Pytanie 1 z 14
Worlds 2023 odbędą się w: