LEGO

LEGO Władca Pierścieni z zestawem fortecy Saurona! Czas na wycieczkę do Mordoru

2024-06-07 7:46

Nowe zestawy LEGO to zawsze wielkie wydarzenie dla fanów składania, projektowania oraz upiększania swojego stanowiska. To wszystko potęgują informacje, a następnie wypuszczane do sprzedaży limitowane zestawy z ikonicznych produkcji. Tym razem mowa o LEGO Władca Pierścieni, które zapowiada się ekscytująco!

Po powrocie LEGO Władcy Pierścieni z zestawem Rivendell w zeszłym roku, kolejny nowy zestaw ze Śródziemia trafi na półki w 2024 roku! Mówiąc dokładniej, latem tego roku otrzymamy ogromną fortecę Saurona położoną w Mordorze, Barad Dur. Ponownie ten zestaw nie zostanie wydany bezpośrednio w ramach motywu Władcy Pierścieni, ale w ramach linii LEGO Icons.

Czytaj też: LEGO zestawy dla dzieci i dorosłych w 2024 r. Najlepsze wybory pod choinkę

LEGO Barad Dur. Co znajdziemy w zestawie?

Duża czarna wieża z Okiem Saurona będzie składać się z 5471 elementów LEGO, a jej cena będzie wynosić 459,99 dolarów, czyli około 2000 zł

Choć nie wiemy jeszcze, jak zaprojektowano wnętrze modelu, mamy pewne przybliżone informacje na temat tego, jak zestaw będzie prawdopodobnie wyglądał z zewnątrz. Wygląda na to, że wieża jest zbudowana na podstawie z półprzezroczystych pomarańczowych cegieł przedstawiających lawę.

W niektórych miejscach wieży w jej boki wbudowano skały, na której stoi wieża w filmie. Mówi się również, że za samym Barad Dur znajduje się także mała wieża strażnicza.

Zestaw LEGO Władca Pierścieni Barad Dur ma zawierać pokaźny zestaw minifigurek. Obok Frodo, Samwise, Sauron będzie uwzględniony co najmniej jeden ork i prawdopodobnie kilka innych, jeszcze nieznanych postaci.

LEGO Władca Pierścieni

i

Autor: falconbricks https://falconbricks.com/news/lego-icons-10333-barad-dur/
Ratują serduszka wielkości truskawek. Przełomowe operacje jeszcze przed narodzinami dziecka

Władca Pierścieni QUIZ. Dopasuj aktora do postaci, którą zagrał w filmach! 10 na 10 tylko dla mistrzów!

Pytanie 1 z 10
Elijah Wood zagrał: