LEGO

LEGO Władca Pierścieni 2024: Zestaw Upadłej Bestii ujawniony. Będzie za darmo! Hit dla fanów

2024-05-16 7:28

Nowe zestawy LEGO to zawsze wielkie wydarzenie dla fanów składania, projektowania oraz upiększania swojej kolekcji. To wszystko potęgują informacje, a następnie wypuszczane do sprzedaży limitowane zestawy z ikonicznych produkcji. Tym razem mowa o LEGO Władca Pierścieni, które zapowiada się ekscytująco!

Spis treści

  1. LEGO Władca Pierścieni: Barad-Dur
  2. LEGO Władca Pierścieni: Upadła Bestia

LEGO Władca Pierścieni: Barad-Dur

Nowy zestaw Władcy Pierścieni, który ukaże się 1 czerwca, będzie dostępny w ramach linii LEGO Icons, podobnie jak Rivendell w zeszłym roku. Duża czarna wieża z Okiem Saurona będzie składać się z 5471 elementów LEGO, a jej cena wyniesie 459,99 dolarów (około 2000 zł). Wieża będzie miała wysokość 83 cm, 5 pięter oraz Oko Saurona z czerwonym jasnym klockiem na górze. W zestawie łącznie znajdziemy 10 minifigurek: Frodo, Sam, Gollum, Sauron, Pasta Saurona oraz 3 brązowe i 2 zielone orki.

Czytaj też: LEGO Horizon 2024: Nowy zestaw dla fanów PlayStation 5 nadchodzi! Wszystko, co wiemy

LEGO Władca Pierścieni: Upadła Bestia

Wraz z premierą zestawu Barad-Dur pojawi się także Upadła Bestia. Wraz z nią znajdziemy w środku minifigurkę Nazgula, a sama konstrukcja składać się będzie z 269 elementów. Zestaw będzie dostępny wyłącznie przy zakupie Barad-Dur od 1 do 7 czerwca do wyczerpania zapasów.

LEGO Władca Pierścieni 2024

i

Autor: LEGO
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Władca Pierścieni QUIZ. Ile wiesz o Aragornie?

Pytanie 1 z 10
Które z tych imion nie jest jednym z tych, jakie nosił Aragorn?