LEGO

LEGO Władca Pierścieni 2024: Tak wygląda klockowa Wieża Sauroan! Barad-Dur w pełnej krasie

2024-05-13 8:23

Jeśli jesteście fanami Władcy Pierścieni, obejrzeliście wszystkie filmy oraz przeczytaliście wszystkie książki, to 2024 r. powinien być dla was wyjątkowym okresem, oczywiście, jeśli przepadacie za klockami LEGO. Za pośrednictwem Instagrama mogliśmy obejrzeć pierwszy oficjalny zwiastun zestawu Barad-Dur!

Spis treści

  1. LEGO Władca Pierścieni Barad-Dur: Pierwszy zwiastun
  2. Co znajdziemy w środku?

LEGO Władca Pierścieni Barad-Dur: Pierwszy zwiastun

Za sprawą oficjalnego zwiastuna firmy LEGO, fani na całym świecie wreszcie mogli bliżej przyjrzeć się niesamowitemu zestawowi, stworzonego dla największych sympatyków Władcy Pierścieni. Model wieży Saurona, Barad-Dur, który ukaże się 1 czerwca i będzie dostępny w ramach linii LEGO Icons, podobnie jak Rivendell, udostępnione w zeszłym roku. Duża czarna wieża z Okiem Saurona będzie składać się z 5471 elementów, a jej cena wyniesie 459,99 dolarów (około 2000 zł).

Czytaj też: LEGO Władca Pierścieni 2024: Zestaw Upadłej Bestii ujawniony! To prawdziwy hit dla fanów

Co znajdziemy w środku?

Choć nie wiemy jeszcze, jak dokładnie zaprojektowano wnętrze modelu, mamy pewne przybliżone informacje, jak prawdopodobnie będzie wyglądał zestaw z zewnątrz. Wieża będzie zbudowana na podstawie z półprzezroczystych pomarańczowych cegieł przedstawiających lawę. W niektórych miejscach wbudowano skały, na której stoi wieża w filmie. Za samym Barad Dur najprawdopodobniej znajduje się także mała wieża strażnicza. W zestawie będzie łącznie 9 minifigurek: Frodo, Sam, Sauron, Pasta Saurona, Nazgul oraz 2 brązowe i 2 zielone orki.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia - prawda czy fałsz?

Pytanie 1 z 10
Boromir przyjechał do Rivendell zamiast swojego brata Faramira
Listen on Spreaker.