LEGO

LEGO Technic 2024: Nowe zestawy dla fanów motoryzacji w drodze! Te modele musisz mieć w swojej kolekcji

2024-05-13 7:48

Pierwsze zestawy LEGO Technic na 2024 r. są wreszcie dostępne. Fani ujrzą pięć modeli, w tym przeprojektowaną przez LEGO sieczkarnię John Deere, elektryczną śmieciarkę Mack i samochód wyścigowy NEOM McLaren Extreme E. Oto wszystko, co wiemy!

Spis treści

  1. LEGO Technic John Deere 9700 Forage Harvester — 42168
  2. LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck — 42167
  3. LEGO Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car — 42166
  4. LEGO Technic Off-Road Race Buggy — 42164
  5. LEGO Technic Heavy-Duty Bulldozer — 42163

Każdy z nowych zestawów LEGO Technic na 2024 r. będzie przeznaczony dla dzieci w wieku od siedmiu do dziewięciu lat i starszych. Oczywiście, jeśli nadal jesteś młody duchem, nie pozwól, aby powstrzymało Cię to od zdobycia tych konkretnych zestawów. Z pewnością zapewnią one mnóstwo frajdy podczas budowania i zabawy, dla każdego, kto kocha kreatywność.

Czytaj też: LEGO Ideas 2024 — Wszystkie nowe zestawy. D&D, Kot, Drzewo Genealogiczne i wiele więcej

LEGO Technic John Deere 9700 Forage Harvester — 42168

LEGO Technic John Deere 9700 Forage Harvester zapewnia wciągające budowanie i zabawę fanom rolnictwa w wieku od dziewięciu lat. Nie oznacza to jednak, że starsi konstruktorzy LEGO nie mogą się nim cieszyć. Zestaw składa się z 559 elementów.

Zestaw ubrany w klasyczny zielony odcień zawiera kilka autentycznych elementów przypominających oryginał. Model LEGO jest wyposażony w tylny układ kierowniczy i przystawkę do zbioru pasz, którą można podnosić i opuszczać. Ostrza tnące tego ostatniego przedmiotu również mogą się obracać.

Czytaj też: LEGO Cyberpunk 2077. Klockowe Night City, przy którym pracowało ponad 80 osób

LEGO Technic John Deere 9700 Forage Harvester — 42168

i

Autor: LEGO

LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck — 42167

Przygotuj się do recyklingu. W końcu to najlepsza rzecz, jaką można zrobić z niechcianymi tworzywami sztucznymi. Zainspirowany elektryczną śmieciarką, model LEGO Technic wprowadza młodych konstruktorów LEGO nie tylko w świat inżynierii, ale także recyklingu. Składający się z 503 elementów i kilku autentycznych funkcji zapewni dzieciom w wieku ośmiu lat i starszym możliwość budowania oraz zabawy edukacyjnej. Kto powiedział, że recykling nie może być fajną zabawą? Zaprojektowana na nowo śmieciarka LEGO ma funkcję kierowania przednią osią, otwierane drzwi i boczną ładowarkę do chwytania, podnoszenia oraz przewracania pojemników na śmieci.

Czytaj też: Lego Władca Pierścieni: Barad Dur, to zestaw z fortecą Sauorana, który zadebiutuje w 2024 r.

LEGO Technic Mack LR Electric Garbage Truck — 42167

i

Autor: LEGO

LEGO Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car — 42166

Zainspirowany samochodem wyścigowym Extreme E firmy NEOM McLaren, ta nowa wersja LEGO Technic zapewnia ekscytujące wrażenia z zabawy każdemu. Zestaw ten składa się z 252 elementów i pozwala zanurzyć się w świecie Extreme E, międzynarodowej serii wyścigów, w której elektryczne SUV-y rywalizują w najbardziej odległych częściach świata.

Dzięki grubym, terenowym oponom dojedzie wszędzie. Kiedy więc wyjdzie słońce, nie wahaj się zejść z utartego szlaku. Co ciekawe, wyścigówka NEOM McLaren Extreme E w wersji LEGO ma funkcję odciągania. Dzięki temu możesz uruchomić samochód, po prostu ciągnąc go do tyłu i puszczając.

Czytaj też: LEGO Harry Potter z mówiącą Tiarą Przydziału. 31 cytatów z filmu! Zestaw dla czarodziejów

LEGO Technic NEOM McLaren Extreme E Race Car — 42166

i

Autor: LEGO

LEGO Technic Off-Road Race Buggy — 42164

Nie daj się zwieść liczbie elementów tego zestawu LEGO Technic. Nawet jeśli zbudowanie go nie zajmie zbyt dużo czasu, z pewnością zapewni zabawę każdemu. Zaprojektowany na nowo terenowy buggy składa się z 219 elementów.

Terenowy buggy wyścigowy LEGO Technic jest wyposażony w ruchomy czterocylindrowy silnik. Posiada również elastyczny układ kierowniczy, który umożliwia przechylenie z boku na bok, oraz tylny układ zawieszenia.

LEGO Technic Off-Road Race Buggy — 42164

i

Autor: LEGO

LEGO Technic Heavy-Duty Bulldozer — 42163

Jeśli planujesz kupić zestaw LEGO Technic NEOM McLaren Extreme E, którego premiera odbędzie się na początku 2024 roku, możesz dodać do swojego koszyka też ciężki spychacz zaprojektowany na nowo przez LEGO. Dlaczego? Krótko mówiąc, oczywiście do budowy ramp. Zestaw składa się ze 195 elementów.

LEGO Technic Heavy-Duty Bulldozer — 42163

i

Autor: LEGO
Mariusz Wach o wygranej w K-1, sparingach z Usykiem oraz walce Adamek - Khalidov

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad