LEGO

LEGO Marvel X-Men 2024: Zestaw Szkoły Xaviera zapowiada się niesamowicie! Musicie ją zobaczyć

2024-05-27 8:03

Wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany film, w którym wystąpią prawdopodobnie jedni z najciekawszych i najbardziej lubianych bohaterów z Marvela. Mroczny Wolverine oraz zabawny, przy tym często kontrowersyjny Deadpool. Jak widać, z tej okazji LEGO postanowiło dostarczyć fanom nowy zestaw z serii X-Men!

LEGO Marvel X-Men Szkoła Xaviera

Nowy zestaw z serii Marvel, który przedstawi nam dobrze znaną Szkołę Xaviera dla uzdolnionej młodzieży z filmów oraz bajek X-Men ukaże się w listopadzie 2024 roku! LEGO z pewnością tym modelem podbije jeszcze bardziej zainteresowanie swoimi zestawami, za sprawą premiery filmu Deadpool & Wolverine, zaplanowanej na lipiec 2024 r.

Czytaj też: LEGO Marvel 2024: 6 nowych zestawów jeszcze tego lata! Iron Man, Thor i tańczący Groot!

Przejdźmy jednak do zestawu. Budynek będzie składał się łącznie z 3093 elementów, a w nim nie zabraknie różnych i dobrze znanych nam postaci z serii X-Men. Krążą pogłoski, że w zestawie znajdzie się około 10 minifigurek. Wśród nich: Professor X, Wolverine, Cyclops, Beast, Storm, Mystique i Magneto. LEGO X-Mansion zostanie wydany 1 listopada w cenie 299,99 dolarów (ponad 1000 zł).

LEGO X-Men Szkoła Xaviera

i

Autor: LEGO Zdjęcie poglądowe z zestawu LEGO Ideas
LEGO X-Men

i

Autor: LEGO / FalconBricks Link: https://falconbricks.com/news/lego-76294-x-mansion/
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką: