LEGO

LEGO Ideas: GADY. Miłośnicy zwierząt oszaleją na ich punkcie! [ZDJĘCIA]

2024-04-12 15:19

Gady z roku na rok stają się coraz bardziej popularnymi zwierzętami domowymi. A gdyby tak zamiast je oswajać... po prostu zbudować je z LEGO? Ten projekt jest przeznaczony dla fanów klocków LEGO i egzotycznych stworzeń. Na zdjęciach LEGO Ideas: Gady zobaczymy trzy proponowane modele!

Gady wkroczą do świata LEGO? To zgłoszenie jest bezpośrednio inspirowane 21342 Kolekcja owadów i podobnie jak oficjalne klocki - po prostu zwala z nóg! 3 modele, przedstawiają unikalne kolory, tekstury i wzory ulubionych gadów. Warto dodać, że są to realistyczne kreacje LEGO w skali 1:1! Są to:

  • Pochodzący z Półwyspu Arabskiego kameleon odpoczywający na gałęzi (ciekawostka: błędnym jest przekonanie, że kameleon zmienia kolor dla kamuflażu. Zamiast tego pokazuje swoje emocje, poziom stresu i ,,status" wśród innych stworzeń!)
  • Gekon lamparci. Ta urocza jaszczurka pustynna stała się jednym z najpopularniejszych gadów domowych na całym świecie.
  • Żółw pudełkowy zbudowany z czarno-pomarańczowych elementów Lego - popularny i chętnie wybierany, jako domowe zwierzątko. Żółwie pudełkowe mogą żyć nawet 40-50 lat! 
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Zobacz też: LEGO Ideas. Zestaw The Art of Japan 2024 to hit. Klocki inspirowane japońską kulturą mogą zmienić się w obraz! [ZDJĘCIA]

LEGO Reptiles to 39. projekt  na liście klocków LEGO Ideas projektów w pierwszym przeglądzie w 2024 roku. Przed nim jednak jeszcze daleka droga do stania się oficjalnym zestawem. Warto wspomnieć również, że twrócą projektu jest użytkownik, którego fani pokochali już za projekt 21333 Vincent van Gogh – Gwiaździsta noc.

LEGO QUIZ. Jesteś fanem LEGO? Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 9
LEGO jest marką: