LEGO Piccolo

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

LEGO Dragon Ball z zestawem Piccolo. To marzenie każdego fana anime

2024-06-09 19:53

Wiele scen z Dragon Ball zapadło fanom w pamięci, ale euforyczny wiwat Piccolo na tle jego rodzinnej planety Namek wyróżnia się jako jeden z najbardziej pamiętnych momentów, szczególnie w przypadku Dragon Ball Z. Stworzona przez fanów animacja LEGO przedstawia nostalgiczny remake oparty na chwale oryginału.

LEGO Dragon Ball i kultowa scena z Piccolo

Użytkownik Reddita, MinilifeTV, opublikował minutowy film przedstawiający kultową scenę wiernie odtworzoną za sprawą klocków LEGO, choć przyznał komentującym post, że pozwolił on sobie na pewną swobodę twórczą, korzystając z kilku swoich rekwizytów.” Z resztą zobaczcie to sami!

Czytaj też: Dragon Ball zmiażdżony przez inne anime! Mamy raport finansowy najlepiej zarabiających serii 2024

Film spotkał się z uznaniem fanów Dragon Ball – niektórzy oklaskiwali wierność odtworzonej animacji z serialem, inni natomiast śmiali się z komicznej euforii, jaką zapewnił aktor głosowy Piccolo. Niektórzy komentujący przyznali, że nie byli nawet pewni, czy wykorzystany scenariusz był w całości kanoniczny, czy też była to tylko sprytnie zmontowana parodia. Animator MinilifeTV publikuje także na swoim kanale YouTube inne animacje poklatkowe LEGO ze swojej oryginalnej serii Minilife Chronicles, a także inne treści stworzone przez fanów dotyczące popularnych serii medialnych, takich jak Batman i Gwiezdne Wojny.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Którego złoczyńcę przypominasz?

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzisz?