League Of Legends - Lee Sin

i

Autor: uhdpaper https://www.uhdpaper.com/2023/01/dragon-fist-lee-sin-mythic-4k-8k-2220i.html

League Of Legends

League of Legends: sprawdź, ile wydałeś na grę! Teraz jest to możliwe

2024-03-27 11:09

Z kupowaniem skinów do swojej ulubionej postaci, jest trochę jak z szałem zakupowym, z którego zwyczajnie czasami ciężko wypaść. Jeżeli jesteście ciekawi, jak sprawdzić ile pieniędzy wydaliście na swoje skórki w League Of Legends, to odpowiedz, znajdziecie właśnie w tym artykule. Ostrzegamy, robicie to na własną odpowiedzialność!

Ile pieniędzy wydaliście w League of Legends?

Pomimo tego, że gra League Of Legends jest free to play, to nie można jej odmówić zarabiania ogromnych pieniędzy za sprawą dobrze przemyślanego modelu biznesowego. Miłośnicy najpopularniejszej gry MOBA z pewnością dorzucili swoich parę złotych do skarbonki Riot'u. Producentom udało się nie tylko zachęcić odbiorców do wielogodzinnego grania w celu zdobywania sezonowych rang oraz trenowania swoich umiejętności, ale i również do wydawania pieniędzy na skiny do postaci. Na całe szczęście możecie monitorować swoje wydatki za sprawą specjalnej strony stworzonej przez Riot. Poniżej przedstawiamy, jak sprawdzić ile pieniędzy wydaliście w League Of Legends.

Niestety, ale musimy wspomnieć tutaj o tym, że strona często potrafi wyświetlać, iż „jest ona w przebudowie”. Spowodowane jest to ciągłymi pracami Riot'u nad systemem sprawdzania ilości wydanych pieniędzy w League Of Legends. Jeśli ujrzycie taki komunikat, to nie przejmujcie się i wróćcie za parę dni w celu sprawdzenia, ile złotówek uciekło z waszej skarbonki! Z doświadczenia jednak wiem, że o niektórych rzeczach lepiej nie wiedzieć, aby móc spać spokojnie.

Express Biedrzyckiej - Artur SOBOŃ

QUIZ. Jak dobrze znasz mężczyzn? Czy potrafisz zrozumieć płeć przeciwną

Pytanie 1 z 7
Kto zdaniem mężczyzn gotuje najlepiej?