League Of Legends - Annie

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends — Pomysł na prezent w 2024 r. dla fana gry Riot Games. Skórki, akcesoria i wiele więcej

2024-02-20 7:26

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia, w których za sprawą prezentów będziemy mogli uszczęśliwić najbliższe nam osoby. Nierzadko jednak nie mamy pomysłu na idealny prezent, wiedząc wyłącznie, czym interesują się nasi znajomi. Jeśli masz w swoim kręgu prawdziwego fana League of Legends, to w tym artykule poznasz kilka pomysłów na idealny prezent!

Spis treści

  1. Skiny do League of Legends
  2. Kolekcjonerskie figurki
  3. Odzież League of Legends
  4. Komiksy i książki League of Legends
  5. Pozostałe akcesoria League of Legends

Skiny do League of Legends

W League of Legends dostępnych jest łącznie ponad 1300 skórek, a zdobycie ich wszystkich z pewnością będzie Cię kosztować fortunę. Mimo to niektóre z nich wyróżniają się i istnieje wiele możliwości wyboru ulubionych bohaterów dla Twojego przyjaciela. W przeciwieństwie do innego tytułu Riot, VALORANT, League of Legends zawiera system podarunków w grze, w ramach którego gracze mogą podarować skórki, inne elementy kosmetyczne w grze oraz walutę premium, Riot Points (RP). Wymaga to jednak faktycznego zagrania w grę i poznania sposobu działania systemu prezentów oraz sklepu w grze. Jeśli więc nie jesteś graczem, możesz zdecydować się na podarowanie przedpłaconych kart upominkowych Riot Points. Karty podarunkowe League of Legends można znaleźć w sklepach stacjonarnym z elektroniką.

Czytaj też: League of Legends. Czy Zimowa Mapa powróci do gry? Deweloper rozbudza nadzieje fanów!

Kolekcjonerskie figurki

Możesz także pójść na całość i odwiedzić sklep Riot Games, aby kupić coś bardziej fizycznego i droższego. W sklepie znajdziesz wszystko, od krzeseł do gier z motywem League of Legends po odzież i figurki.

Istnieje również kolekcja figurek FUNKO POP! GAMES: League Of Legends, które dostępne są niemalże w każdym markecie z elektroniką lub sklepach internetowych typu GeekUp.pl.

Czytaj też: Usunięcie League of Legends odmieniło jego życie. Wzruszającą i refleksyjna opowieść gracza

Odzież League of Legends

Riot Games Store w swojej ofercie oferuje niesamowitą kolekcję ubrań ze świata League of Legends. To jednak nie wszystko, ponieważ znajdziesz tam też świąteczne wydania, akcesoria typu czapki, czy biżuteria oraz wiele więcej.

Czytaj też: Faker z banem na League of Legends podczas Worlds 2023. Niezwykły powód

Komiksy i książki League of Legends

Najpopularniejsza gra MOBA na świecie to nie tylko produkt e-sportowy, ale też ogromne uniwersum z ponad 160-postaciami ze swoją własną historią. Te nierzadko zostały spisane w ramach wydań komiksowych lub całych książkach, które również możecie znaleźć na oficjalne stronie Riot Games Store.

Czytaj też: League of Legends. Twórca z groźbami śmierci. Wcześniej obrażał graczy

Pozostałe akcesoria League of Legends

Riot Games na swojej stronie oferuje również mnóstwo akcesoriów typu kubki, podkładki pod myszy, paski do Apple Watch, czy plecaki. Warto przejrzeć całą kolekcję i oczywiście dowiedzieć się od swojego przyjaciela, jaką postać z League of Legends uwielbia, aby bardziej wpasować się w jego gusta!

Czytaj też: LoL Hwei z 11 osłabieniami jeszcze przed premierą. Riot nie wie jak go zbalansować

Mężczyźni skakali ze skałek na Zakrzówku w zimie

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?