League of Legends Winter

i

Autor: Riot

League of Legends

League of Legends. Czy Zimowa Mapa powróci do gry? Deweloper rozbudza nadzieje fanów!

2023-12-04 7:25

Fani League of Legends uwielbiają, gdy to Summoner's Rift nieco zmienia swoje barwy oraz aurę podczas różnych okazjonalnych wydarzeń. W tym roku ponownie przywoływacze złożyli prośbę do Riot Games, aby Ci przywrócili Winter Map. Wszystko wskazuje na to, że „Magia przesilenia” może pozytywnie zaskoczyć!

Winter Map powróci do League of Legends?

Nadchodzi zima, ale na Summoner’s Rift nadal nie czuć chłodnego wiatru, a w zasadzie od 5 lat odkąd ostatni raz widzieliśmy zaśnieżone tereny SR. W tym roku Riot wprowadził wiele zmian w League of Legends, szczególnie w aktualizacjach 13.20 i 13.21. Cofnęli nawet niektóre ze swoich kontrowersyjnych decyzji i zastąpili je nowymi. Wygląda na to, że Riot wydaje się teraz bardziej skłonny słuchać fanów. Regularne aktualizacje deweloperów, przeróbki bohaterów, poprawki w dżungli itp. wydają się odzwierciedlać ich chęć zaspokojenia potrzeb graczy. Co więcej, studio dodało długo wyczekiwany tryb, Nexus Blitz. Naturalnie, nasuwa się pytanie, czy Riot przywróci także zimową mapę? Biorąc pod uwagę, że tak wielu fanów chce go z powrotem, nie jest przesadą rozważenie tego pomysłu.

Czytaj też: Fnatic odpadło z LoL Worlds 2023, kiedy Trymbi wybrał tę postać. Mina Polaka wiele tłumaczy

Cóż, wygląda na to, że Liga Świętego Mikołaja w końcu usłyszała nasze życzenie. W odpowiedzi na tweet opublikowany przez jednego z użytkowników X, Riot Support FR odpowiedział czymś interesującym.

Czytaj też: LoL Worlds 2023 pierwszy raz od 9-lat bez drużyny LEC w fazie play-off. Blamaż G2, Fnatic i MAD Lions

10 października 2023 r. Dumbs zamieścił tweeta z prośbą do Riot o przywrócenie Zimowej Mapy. Na to wszystko odpowiedział jeden z deweloperów gry Callmespike - „Być może magia Przesilenia zadziała w tym roku!” — odpisuje deweloper na Tweet'a Dumbs'a

W kontekście tweeta Dumbsa logiczne jest, że Riot Support FR implikuje przesilenie zimowe. Może to być wiarygodna wiadomość lub może to być kolejna złośliwość, która nie przyniesie żadnego praktycznego efektu w perspektywie krótkoterminowej. Jeśli odpowiedź zostanie potraktowana poważnie, może to oznaczać, że rzeczywiście wkrótce w tym roku zobaczymy Zimową Mapę.

Tutaj ginęli ludzie. Bezpieczniej na "przejściu grozy"

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?