gaga

i

Autor: Instagram/screen/ladygaganownet

Kino

Lady Gaga jako Harley Quinn. Wyciekły nowe zdjęcia z planu. Jest też płonący psychiatryk

2023-03-27 10:32

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Joker 2! Widzowie mogą już zobaczyć Harley Quinn w pełnej charakteryzacji. Lady Gaga, która odgrywa postać szpitalnego psychiatry już od dłuższego czasu wzbudza niemałą ciekawość wśród fanów serii. Na udostępnionych nagraniach zza kulis możemy zobaczyć płonącą placówkę, w której poznali się główni bohaterowie. Zobacz galerię zdjęć.

Lady Gaga po raz pierwszy na szklanym ekranie zadebiutowała w 2015 roku, kiedy tuż po rezygnacji Jessici Lange dołączyła do obsady piątego sezonu American Horror Story. Za rolę hrabiny, byłej właścicielki tytułowego „Hotelu” otrzymała Złotego Globa, który otworzył jej drzwi do kariery aktorskiej.

Trzy lata później znana piosenkarka wystąpiła już w produkcji kinowej. „Narodziny Gwiazdy” przyniosły kolejne sukcesy, a piosenka do filmu pt. „Shallow” w duecie z Bradleyem Cooperem utrzymywała się miesiącami na topowej liście przebojów.

W 2021 roku Lady Gaga wystąpiła po raz kolejny w hitowej produkcji, tym razem jako główna bohaterka. W słynnym „House of Gucci” odegrała rolę Patrizii Reggiani, żony Maurizia Gucciego, którego zamordowała, lecz… nie własnymi rękami. Za zlecenie zabójstwa męża, włoska bywalczyni salonów została skazana 29 lat pozbawienia wolności.

Gaga udowodniła, że w roli czarnych charakterów czuje się jak ryba w wodzie. Obecnie wszyscy fani DC Comics czekają na premierę drugiej odsłony Jokera, w której zobaczą piosenkarkę. Tym razem Lady Gaga wcieli się w postać słynnej Harley Quinn.

M jak miłość. Marcin zrobi porządek z Radkiem! Pożałuje jeśli nie będzie się trzymał od Izy z daleka

Jeszcze w lutym 2023 roku miłośnicy kina z całego świata mogli zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu filmu Joker 2. Na fotografiach było już widać Lady Gagę. Obecnie internet obiegły nowe screeny, na których widzimy już Harley Quinn w pełnej charakteryzacji.

Jak wskazuje tytuł „Joker: Folie à Deux” – czyli Joker: Szaleństwo dwojga lub jak podaje portal Bench Mark – według nauk medycznych – paranoja indukowana, nowa odsłona filmu opowiadać będzie historię Jokera i jego ukochanej Harley Quinn.

Zobaczcie Lady Gagę w roli Harley Quinn

Przypomnijmy, że Harley Quinn była z zawodu szpitalnym psychiatrą, natomiast Joker – jej podopiecznym. Relacja pomiędzy bohaterami przestaje przypominać jednak tę typową dla lekarza i pacjenta. Postacie uciekają ze szpitala i tak zaczyna się ich przygoda.

Na Instagrama trafiło już nagranie zza kulis, na którym widać płonące Arkham Asylum. Jak podaje portal Bench Mark, jest to fikcyjny szpital psychiatryczny, w którym poznali się bohaterowie. Zdjęcia powstały w Nowym Jorku.

Premiera filmu zaplanowana jest na 4 października 2024 roku.

Źródło: Lady Gaga jako Harley Quinn. Wyciekły nowe zdjęcia z planu. Jest też płonący psychiatryk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE