Kohaku - zachwycająca gra dla miłośników japońskich klimatów

i

Autor: Canva.com / oficjalna okładka gry Zdjęcie poglądowe

GRY

Kohaku - zachwycająca gra dla miłośników japońskich klimatów

2023-03-31 12:08

Kohaku to idealna propozycja dla fanów japońskich klimatów. Gra przeznaczona jest dla osób od 8 do 108 lat. Czas rozgrywki to 45 minut, a bawić mogą się jednocześnie cztery osoby! Jak grać i ile kosztuje? Sprawdźcie w tym artykule!

Kochacie gry planszowe? My również! Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wolnego czasu niż dobra zabawa w gronie rodziny lub przyjaciół. Jeśli jesteście miłośnikami Japońskich klimatów, to koniecznie musicie zwrócić uwagę na Kohaku. Gra opowiada o tworzeniu pełnego harmonii japońskiego stawu. Idealnie nadaje się zarówno na rodzinne popołudnie, jak i do szybkiej rozgrywki ze znajomymi podczas wakacyjnego wyjazdu. Szczególnie warto zwrócić uwagę na niezwykłą staranność i estetykę z jaką została stworzona.

Kohaku - zasady gry

Stwórz japoński staw pełen harmonii!  Gracze tworzą z płytek piękne japońskie stawy. Punkty zdobywane są za odpowiednie rozmieszczenie płytek w swoim stawie: za różnokolorowe kwiaty, ważki latające w pobliżu żab, kamienie dające schronienie narybkowi oraz za inne ozdoby.

Gra Kohaku kosztuje 129,99 złotych.

Oliwier Kałużny nową gwiazdą Friza. Osiągnie wielki sukces!

ARCYTRUDNY quiz o... Muminkach! Sprawdź swoją wiedzę z dzieciństwa!

Pytanie 1 z 10
Buka w języku szwedzkim to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE