screen ze zwiastuna Knuckles

i

Autor: Knuckles / Paramount Pictures

Nowe seriale

Knuckles. Spin-off Sonica na zwiastunie! Sprawdźcie, kiedy trafi na ekrany! [WIDEO]

2024-02-12 11:56

Fani gry Sonic doczekali się zwiastuna spin-offu filmów z niebieskim jeżem. Wkrótce na ekrany trafi serial, którego bohaterem będzie czerwonowłosy Knuckles, którego mogliśmy oglądać już w filmie z 2022 roku Sonic 2. Szybki jak błyskawica. Kiedy premiera serialu Knuckles? Zobaczcie już teraz zwiastun produkcji!

Serial Knuckles zapowiedziany został w zeszłym roku, a podczas rozgrywek Super Bowl zaprezentowano pierwszy zwiastun serialu i podano datę premiery. Sprawdźcie, kiedy pojawi się produkcja, którego bohaterem będzie czerwonowłosy przeciwnik Sonica.

Knuckles - zwastun spinn-off'a Sonica

Knuckles to czerwona kolczatka, która pojawiała się w grach o Sonicu. Kolczasty bohater pojawił się również w filmie Sonic 2. Szybki jak błyskawica, w którym był pomocnikiem Doktora Robotnika. Chociaż Knuckles walczył z Sonicem to trudno nazwać go antagonistą. Ten wyjątkowo silny wojownik jest bardzo łatwowierny, co powoduje, że łatwo ulega wpływom przeciwników Sonica. Jak przeczytać możemy w opisie produkcji:

Serial przybliży historię Knucklesa w jego przezabawnej i pełnej akcji podróży w celu odkrycia siebie, gdy ten zgadza się trenować Wade'a jako swojego protegowanego i pokazać mu drogę wojowników Echidny.

Akcja „Knuckles” rozegra się pomiędzy wydarzeniami z filmu „Sonic 2: Szybki jak błyskawica” a akcją z zapowiedzianego filmu „Sonic 3”. Reżyserem serialu jest Jeff Fowler, a w rolę tytułowego bohatera wcielił się Idris Elba – odtwórca m.in. Solomona Reeda w Cyberpunk 2077: Widmo Wolności.

Sonic 3 i serial Knuckles – premiery

Serial „Knuckles” pojawi się na platformie Paramount+ 26 kwietnia 2024 w USA i Kanadzie. W innych krajach serial dostępny będzie dzień później za pośrednictwem serwisu SkyShowtime. Film Sonic 3 na ekranach kin ma pojawić się 20 grudnia 2024 roku.

QUIZ Sprawdź, czy pamiętasz najsłynniejsze gry z lat 80. i 90.

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się brat Mario?
Zagrywki Warszawa - pierwszy activity bar w Polsce