„Wednesday” – są nowe informacje o 2. sezonie. Mamy dobre wieści

i

Autor: materiały prasowe Netflix „Wednesday” – są nowe informacje o 2. sezonie. Mamy dobre wieści

Wednesday

Jenna Ortega w nowym filmie z mrocznym klimatem. Kogo zagra?

2023-03-21 14:28

Ta wiadomość obiegła internet lotem błyskawicy. Gwiazda serialu Wednesday, jak twierdzi Jeff Sneider z The Ankler, dołączyła do kontynuacja Soku z żuka z 1988. Prócz niej w obsadzie zobaczymy Michaela Keatona, Winonę Ryder oraz Catherine O’Harę. W kogo miałaby wcielić się enna Ortega?

Chociaż wciąż nie wiadomo, czy na plan Soku z żuka wróci reżyser pierwszego filmu, Tim Burton, to produkcja budzi coraz większe emocje. Prace nad kontynuacją kultowego filmu trwają już od roku 2013. Warner Bros nie zrezygnowało z projektu i  trzy lata temu poinformowało, że zatrudnia kolejnego scenarzystę. Akcja filmu ma natomiast mieć miejsce 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części.

Kogo w Soku z Żuka ma zagrać Jenna Ortega?

Jenna Ortega w filmie pojawić miałaby się w roli córki postaci odgrywanej przez Winonę Ryder. Aktorka nie potwierdziła sama oficjalnie tych informacji. Nie da się jednak ukryć, że z pewnością nie odrzuciłaby takiej szansy. Ortega chwali sobie współpracę z Timem Burtonem, a ponadto wahała się nad przyjęciem roli w serialu Wednesday, bo obawiała się, iż może to zahamować rozwój jej kariery na wielkim ekranie.

Sok z Żuka - o czym był pierwszy film?

Sok z Żuka to czarna komedia, która opowiada o domu zamieszkiwanego przez parę duchów, do którego wprowadzają się nowi właściciele. By pozbyć się niechcianych nowych właścicieli, zjawy zatrudniają do pomocy prosto z zaświatów bioegzorcystę - tytułowego Beetlejuice'a.

Kierowca BMW uciekał przed policją. Był pod wpływem amfetaminy

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?