Hwei

i

Autor: Riot YouTube

League of Legends

Hwei - nowa postać w League of Legends. Co już o nim wiemy? Oglądamy zwiastun!

2023-11-19 10:37

Kim będzie Hwei? Gorliwi fani League of Legends dokopali się już do najważniejszych informacji! Nowa postać w grze ukazać ma się zimą 2023! Hwei to artysta z Ionii, który ma być dedykowany na środkową aleję. Co jeszcze o nim wiemy? Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Hwei będzie malarzem-artystą? Symbolem malarza może być liczba 8, co odróżnia go od innego Jhina - miłośnika liczby 4. Na ten moment w zasadzie o nowej postaci nie wiemy jednak nic pewnego. O analizę nowych informacji pokusił się jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów specjalizujących się w świecie League of Legends - Marvecc. Jego filmik o bohaterze i pierwszych informacjach na jego temat możecie zobaczyć poniżej.

O planach dotyczących bohaterów LoLa możemy przeczytać też na stronie www.leagueoflegends.com w jednym z postów z października 2023:

Pasja, z jaką Hwei traktuje swoje dzieła, pozwala mu na wyrażanie siebie na wiele sposobów. Wydaje się, że koncentruje się szczególnie na trzech tematach. I nie sugerujcie się tym, że sam artysta jest dość smutnym osobnikiem — jego dzieła są wizualnie olśniewające. - czytamy w informacji o nowym bohaterze.

Hwei na alejach pojawić ma się pod koniec 2023 roku wraz z nadejściem eventu zimowego. Możliwe, że otrzyma również dedykowaną skórkę.

Hwei na pierwszym, oficjalnym zwiastunie. Oglądamy!

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

League of Legends: którą postacią jesteś? Sprawdź się w QUIZIE!

Pytanie 1 z 8
Który z duchów/demonów jest Twoim ulubionym?