Horizon

i

Autor: PlayStation

Horizon

Horizon Forbidden West otrzyma prequel! Premiera w 2025 r. Fani serii mogą zacierać ręce

2024-05-27 13:26

Odkąd ujrzałem napisy końcowe w znakomitym rozszerzeniu Burning Shores do Horizon Forbidden West, desperacko czekałem na wieści o tym, co będzie dalej. Chociaż Guerrilla, ani Sony nie nic nie potwierdzili, aluzje oraz ogłoszenia o prace dają nam znać, że nadchodzi dużo dobrego dla tego wspaniałego IP. Gracze szczególnie powinni przygotować się na 2025 r.

Spis treści

  1. LEGO Horizon czeka na ujawnienie
  2. Horizon Remake i gra wieloosobowa
  3. Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion już w 2025 r.

LEGO Horizon czeka na ujawnienie

Za sprawą kilku ostatnich przecieków, okazuje się, że w przygotowaniu jest całkiem sporo projektów związanych z IP Horizon. Oprócz niezapowiedzianej trzeciej części, plotki mówią o nowej grze LEGO Horizon. Klockowa wersja jednego z flagowych marek Sony, prawdopodobnie zatytułowana LEGO Horizon Adventures, ma gotowy zwiastun i czeka na publikowanie.

Czytaj też: LEGO Horizon 2024: Nowy zestaw dla fanów PlayStation 5 nadchodzi! Wszystko, co wiemy

Horizon Remake i gra wieloosobowa

Krążą także pogłoski o grze wieloosobowej Horizon – której materiał wyciekł jakiś czas temu – oraz o oficjalnym remake’u pierwszego tytułu po usunięciu gry z PlayStation Plus, co podsyciło tę plotkę.

Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion już w 2025 r.

Horizon Forbidden West: Seeds of Rebellion, nadchodząca kooperacyjna przygoda gra planszowa, będzie rozgrywać się przed przybyciem Aloy na Zakazany Zachód. Akcja zabierze nas na początek buntu Regalli, zbuntowanego przywódcy Tenakth, którego gracze Forbidden West z pewnością znają. W Seeds of Rebellion, na przemian pomiędzy starciami bojowymi a scenami narracyjnymi, gracze będą mierzyć się z dzikimi maszynami, jednocześnie zmagając się z buntem Regalli i Czerwoną Zarazą Zakazanego Zachodu. Cały projekt możecie już teraz wesprzeć na Kickstarterze. Premiera zapowiedziana jest na 2025 r.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?