Herbata Yennefer dostępna w Polsce. Jak smakuje? Czy warto ją kupić?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Herbata Yennefer dostępna w Polsce. Jak smakuje? Czy warto ją kupić?

2023-06-05 11:55

Jesteście fanami Wiedźmina? W takim razie musicie koniecznie poznać ten niezwykły dodatek, który umili wam oglądanie serialu, granie lub też oczywiście czytanie sagi. Yennefer Earl Grey to herbata, którą kupić można w Polsce. W jaki sposób nawiązuje do słynnej czarodziejki? Ile kosztuje? Sprawdźcie!

Yennefer to bohaterka sagi Wiedźmin oraz serialu i gry, które powstały na motywach powieści i opowiadań Andrzeja Spakowskiego. Jest nie tylko wyjątkowo potężną mistrzynią magii. To również niezwykle piękna i intrygująca kobieta, która skrywa w sobie wiele tajemnic. Yen jest również ukochaną Geralta i przybraną matką Ciri. Od jej powalającej urody, czarnych loków i bladej skóry słynniejszy jest chyba tylko zapach, który otacza czarodziejkę, a pachnie ona bzem i agrestem.

Herbata Yennefer to kompozycja smaków zawierająca agrest i czarny bez otoczony kwiatem ślazu. Yennefer Earl Grey możemy zamówić w Polsce i cieszyć się jej doskonałym smakiem jeszcze w tym tygodniu!

Na rowerze chcieli ukraść 700 tysięcy złotych. Zatrzymała ich kuloodporna szyba

Yennefer Earl Grey - cena, skład, gdzie kupić?

Herbata Yennefer to:

  • Herbata czarna Earl Grey,
  • agrest, czarny bez,
  • kwiat ślazu,
  • aromat.

By ją zaparzyć należy jedną łyżeczkę zalać wodą o temperaturze ok. 95° C i parzyć 3-4 minuty. Cena herbaty to od 10,90zł do 47,00zł w zależności od tego ile gram zamówimy. Herbatę Yennefer możecie kupić w herbaciarni online Herbaciany Gaj. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

QUIZ: którą postać z Wiedźmina przypominasz? Sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wybierz broń: