Henry Cavill

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Wiedźmin

Henry Cavill wystąpi w nowym filmie z uniwersum Wiedźmina. Są na to spore szanse!

2023-06-02 14:40

Informacja o powstawaniu nowego filmu w uniwersum Wiedźmina zaskoczyła fanów, zwłaszcza że swojej adaptacji w wersji animowanej ma się doczekać jedno z ulubionych przez fanów opowiadań A. Sapkowskiego, jakim jest "Trochę poświęcenia". Nie jest wykluczone, że w produkcji "Witcher: Sirens of the Deep" pojawi się Henry Cavill!

Henry Cavill pojawi się w “Wiedźmin: Syreny z głębin”?

Chociaż nowa animacja w wiedźmińskim uniwersum została zapowiedziana już we wrześniu 2021 roku, to od tamtego czasu nie pojawiły się żadne oficjalne wiadomości na temat produkcji. Rąbka tajemnicy uchylił serwis Redanian Inteligence, wiadomo już, że nowy tytuł produkcji to “Wiedźmin: Syreny z głębin” (ang. Witcher: Sirens of the Deep) i ma być on adaptacją opowiadania A. Sapkowskiego “Trochę poświęcenia“.

Realizacją animacją zajmie się Studio Mir. Pierwszy film anime w uniwersum Wiedźmina od Netflix “Wiedźmin: Zmora wilka” opowiadał dzieje lubianego przez fanów mentora Geralta – Vesemira. Tamta realizacja została całkiem nieźle przyjęta przez fanów. Najnowsza animacja opowie historię bardki Essi Daven zwanej “Oczko”. Wiadomo już, że głos dla Essi podłoży Christina Wren. Aktorkę tą zobaczyć mogliśmy w “Człowieku ze stali” gdzie zagrała u boku Henry’ego Cavilla.

W opowiadaniu Essi poznaje Geralta i zapewne w animacji on również się tam pojawi. W związku z tym pojawiło się pytanie, czy Henry Cavill będzie podkładać głos pod animowanego Białego Wilka?

Jak zauważa portal Redanian Ineligence projekt “Syreny z głębin” powstawał na długo przed tym, jak Henry Cavill opuścił Wiedźmina. Nagrania z przesłuchań odbywały się w czerwcu 2022 roku, więc jest szansa, że ​​to głos Henrego Cavilla usłyszymy w tej produkcji. Jeśli tak, to byłby to ostatni występ tego aktora jako wiedźmina. Jeśli nie, to niewątpliwie głosu tej postaci użyczy nowy wiedźmin — Liam Hemsworth. Na razie są to tylko plotki i na ostateczne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Serwis twierdzi, że nie ma większych wątpliwości, kto podłoży głos pod Jaskra, który także występuje w tym opowiadaniu. I chociaż tu też nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to wybór Joeya Bateya do tej roli wydaje się pewny.