Harry Potter. Troll jest w lochach! Tak kręcono słynną scenę! [WIDEO]

i

Autor: AI bing.com Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter. Troll jest w lochach! Tak kręcono słynną scenę! [WIDEO]

2023-12-03 14:03

Harry Potter i Kamień Filozoficzny to film z 2001 roku, który w niezwykle wierny sposób zekranizował książkę J.K.Rowling o tym samym tytule. Do przygód młodego czarodzieja chętnie wracamy. Sceną, którą z pewnością wielu z nas zapamiętało to wtargnięcie do szkoły górskiego trolla. Wiecie jak powstawała?

To wideo zza kulis filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny jest zabawne i niezwykle interesujące. Szczególnie spodoba się wiernym fanom przygód małego czarodzieja. Okazuje się, że nakręcić słynną scenę, gdy do Wielkiej Sali wpada w biegu profesor obrony przed czarną magią nie było łatwo! Wymagała ona wielkiego zaangażowania wszystkich statystów. Jesteście ciekawi? Poniżej znajdziecie wideo. Jest ono również... bardzo zabawne! Aktorzy dali z siebie sto procent zaangażowania, a nie było to łatwe w takich okolicznościach!

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Harry Potter - serial HBO i Dziedzictwo Hogwartu

W lutym 2023 roku do sprzedaży trafiła oficjalna gra ze świata magii zatytułowana Dziedzictwo Hogwartu. Fani spędzili miliony godzin przed konsolami i komputerami poznając okolice słynnej szkoły czarodziejów i wypełniając magiczne zadania. Nic więc dziwnego, że zasiana w dzieciństwie przez książki i filmy magii wybuchła w nas ponownie i z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje odnoszące się do serialu HBO. Wiemy już, że trwają prace nad jego powstaniem i ma on liczyć 7 sezonów - tyle samo, ile jest książek.

Harry Potter QUIZ. Ulica Pokątna. Ile wiesz o magicznych sklepach?

Pytanie 1 z 10
Sklep Madame Malkin zaopatruje czarodziejów w...