Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter QUIZ z opieki nad magicznymi stworzeniami. Sprawdź, czy zdałbyś z nich SUMa!

2024-05-28 20:00

Harry Potter jest z tobą od zawsze połączony niczym Voldemort z Quirrellem? Czujesz się prawdziwym specjalista w każdej dziedzinie magii? Nie wiesz czemu, wciąż nie przyszedł twój list z Hogwartu? Sprawdź się! Oto nasz wielki QUIZ z wiedzy o fantastycznych zwierzętach! 10 na 10 punktów zdobyć mogą tylko magiczni eksperci!

"- Nie powinniśmy mieć z nim kłopotów, skoro przerabialiśmy już wodniki kappa. Sztuka polega na pokonaniu jego uścisku. Zauważyłeś, jakie ma wyjątkowo długie palce? Są silne, ale bardzo kruche."

- Harry Potter i Więzień Azkabanu, J.K.Rowling

Film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” to  oryginalna opowieść inspirowana podręcznikiem dla uczniów Hogwartu autorstwa Newta Skamandera. Kim była ta postać? Tylko dla przypomnienia powiemy, że to najsłynniejszy magizoolog na świecie i oczywiście jeden z absolwentów szkoły magii i czarodziejstwa. Wiesz co to jest Niuchacz? Czym jest Obskurus? Gdzie występują Feniksy? Przekonajmy się, czy poradzisz sobie z naszym trudnym testem z wiedzy o magicznych stworzeniach. Wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań! Powodzenia!

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Harry Potter: QUIZ z wiedzy o fantastycznych zwierzętach!

Harry Potter: QUIZ z wiedzy o fantastycznych zwierzętach!

Pytanie 1 z 10
Co przyciąga niuchacze?

Zobacz też: Tak dziś wyglądają gwiazdy uwielbianej serii filmów o magii. Jak zmienili się: Ron, Hermiona, Draco Malfoy, Neville i inni?

Czy wiesz, że w Polsce również znajduje się szkoła magii? Podczas larpa Akademia Aurorów dorośli miłośnicy powieści J.K.Rowling mogą spróbować swoich sił w rzucaniu zaklęć i nie tylko! Galerie zdjęć znajdziesz poniżej!

Listen on Spreaker.

Rozwiąż inny quiz o Harrym Potterze: