Harry Potter

i

Autor: Warner Bros.

Harry Potter

Harry Potter QUIZ: Kto odprowadzi was na Peron 9¾? Odkryj swojego magicznego tatę i mamę!

2024-05-15 7:29

Każdy młody Czarodziej i Czarodziejka mieli swoje wzorce, które pomagały im przebrnąć przez szkołę Magii i Czarodziejstwa. Nierzadko byli nimi rodzice, którzy wskazywali drogę, opiekowali się swoimi pociechami, będąc przy tym uosobieniem najlepszych wartości. Zastanawiałeś się kiedyś, kto byłby twoim rodzicem w świecie Harry'ego Pottera? Ten QUIZ to sprawdzi!

Książki oraz filmy Harry Potter opowiadają o młodych czarodziejach, którzy w obliczu zła muszą połączyć swoje siły i wspólnie stanąć w szranki z nieobliczalnym Voldemortem oraz jego poplecznikami. Oprócz imponujących starć, zawiłej fabuły, poznania szkoły Magii i Czarodziejstwa, J.K Rowling starała się uwydatnić, jak ważne dla dzieci jest wsparcie rodziców, nawet te pośmiertne, jak to miało miejsce w przypadku naszego głównego bohatera z domu Potterów. Niewątpliwie Ci byli ostoją, przyjaciółmi oraz nierzadko wzorcem, do którego dążyło wielu młodych adeptów magii, bo w końcu, kto z nas nie chciałby być jak nasi rodzice? Zastanawialiście się kiedyś, czyim potomkiem w świecie Harry'ego Pottera bylibyście? Sprawdźcie się w naszym QUIZIE!

Sprawdź też inne nasze Harry Potter QUIZ:

Harry Potter QUIZ: Kto jest twoim rodzicem? To oni odprowadzą Cię na Peron 9¾

Pytanie 1 z 9
Jak często spędzasz czas z rodziną?
Radio Eska: Profesor McGonagall z serii filmów o Harrym Potterze na starych zdjęciach. Aktorka od młodości zachwycała urodą!